Laureaci "Solidarnej Szkoły 2022" z wizytą u Pierwszej Damy
2022/12/06 Aktualności
Laureaci konkursu "Solidarna Szkoła 2022" - stypendyści, wolontariusze oraz zaangażowani w pomaganie nauczyciele wzięli udział w kameralnym spotkaniu z Małżonką Prezydenta RP, Agatą Kornhauser-Dudą.

Bardzo dziękuję za udział w konkursie „Solidarna Szkoła”, dziękuję za zaangażowanie, wielkie serca, za to, że pomagacie swoim kolegom i koleżankom spełniać ich marzenia – tak przywitała Pierwsza Dama uczniów i nauczycieli z solidarnych szkół. 

09_Agata_Kornhauser_Duda_Fundacja_Swietego_Mikolaja_20221206_GJA_8887.jpg

Pani Prezydentowa, nawiązując do obchodzonego wczoraj Międzynarodowego Dnia Wolontariusza złożyła młodym wolontariuszom najserdeczniejsze życzenia, podziękowała za poświęcany na pomaganie czas, za wrażliwość na potrzeby innych. Życzyła młodym ludziom, by zawsze czuli satysfakcję z tego, co robią i przypomniała ze dobro zawsze wraca.

Stypendyści oraz nauczyciele mieli możliwość osobistej i spokojnej rozmowy z Panią Prezydentową przy kawie i herbacie, a także mogli zwiedzić Pałac Prezydencki. 

Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Prezydentowej za tak ciepłe przyjęcie i wspieranie idei solidarności, która jest podstawą dla prowadzonego przez Fundację programu Stypendia św. Mikołaja. 

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
Skontaktuj się z koordynatorami programu stypendialnego lub napisz na stypendia@mikolaj.org.pl
Antonina Grządkowska
Koordynator programu
Anna Grunwald
Koordynator programu
Zrealizowano z pomocą środków Funduszu Sektor 3.0 w ramach programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności pn. „Nowe Technologie Lokalnie 2021 – Sektor 3.0”, którego realizatorem jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.