Otwarte szkolenie dla nauczycieli

Aktualności

Fundacja Świętego Mikołaja odwiedzi w kwietniu kolejne miasta z bezpłatnymi warsztatami rozwojowymi dla nauczycieli. W tym roku tematem spotkań warsztatowych będzie fundraising, a więc sztuka pozyskiwania pieniędzy na cele charytatywne. 7-godzine bezpłatne warsztaty odbędą się w Rzeszowie i Katowicach.

Wiosenne warsztaty dla nauczycieli będą dotyczyć trudnej sztuki fundraisingu, a więc pozyskiwania pieniędzy na cele społeczne i charytatywne. Takim lokalnym celem szkoły mogą być właśnie stypendia dla uczniów, ale także stroje sportowe dla reprezentacji koszykówki, posadzenie szkolnego ogrodu czy projekt mentorski dla wybitnie zdolnych uczniów. Warsztaty oczywiście są dla nauczycieli bezpłatne, a każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie o udziale w szkoleniu. 

pexels-startup-stock-photos-7096.jpg

Fundacja Świętego Mikołaja od 2010 roku prowadzi program Stypendia św. Mikołaja we współpracy ze szkołami z całej Polski. Nauczyciele są więc dla nas bardzo ważną grupą, której służymy pomocą i wsparciem. Jesteśmy przekonani, że chcąc mądrze wspierać dzieci, nie można pomijać nauczycieli. To dlatego chcemy inwestować w ich kompetencje i służyć pomocą, tak jak umiemy. > ZAPISZ SIĘ!

W kwietniu odwiedzimy Katowice i Rzeszów. 

Rzeszów - 19 kwietnia 2024, 9:00 -16:00 - Urban Lab Rzeszów,  ul. 3 Maja 13, Rzeszów > ZAPISZ SIĘ!

Katowice - 26 kwietnia 2024, 9:00 -16:00 - Klub Niezależnych Stowarzyszeń Twórczych "Marchołt", ul. Warszawska 37, Katowice > ZAPISZ SIĘ!

W PROGRAMIE:
- Od czego zacząć i jak dobrze zaplanować działania zbiórkowe na cele charytatywne i społeczne w szkole;
- Jak skutecznie prowadzić zbiórki na cele charytatywne i społeczne w szkole;
- Jakie są efektywne techniki doświadczonych fundraiserów;
- O programie Stypendia św. Mikołaja i budowaniu kultury solidarności w szkole;
- Wspólny obiad :)

PROWADZĄCY:
Przemysław Rybarczyk - znakomity trener od lat związany z Fundacją Świętego Mikołaja. Obecnie partner zarządzający w firmie "Tak! Tylko dobre rozwiązania", Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, socjolog. Posiada liczne certyfikaty m.in. z zakresu Mediacji, Negocjacji i Rozwiązywania Konfliktów. Coach ICF, konsultant i trener biznesu. Przez ponad 15 lat menedżer zarządzający dużymi zespołami największych międzynarodowych instytucji finansowych w Polsce. Kierował Departamentami Wsparcia Sprzedaży, Rozwoju i Szkoleń Sieci Sprzedaży, Marketingu i Rozwoju Narzędzi Sprzedażowych. Przez 10 lat aktywny sprzedawca. Pełnił funkcję zastępcy szefa sprzedaży jednego z wiodących towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. Prowadził zajęcia w ramach studiów dziennych i zaocznych Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego a także wykładał dla studentów studiów doktoranckich Akademii Obrony Narodowej.

Swoimi doświadczeniami dzielił się w trakcie licznych konferencji m.in. dla Rzeczypospolitej, Pulsu Biznesu czy SekaEdu. Tworzył i wdrażał systemy wynagradzania, motywacyjne, a także projekty rozwojowe i szkoleniowe dla sprzedawców oraz menedżerów. Budował systemy wsparcia sprzedaży zarówno w kraju, jak i za granicą. Kreuje projekty poprawy efektywności procesów sprzedażowych i HR– doradza w zakresie ich wdrożenia.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona!  > ZAPISZ SIĘ!

A do programu Stypendia św. Mikołaja zapraszamy każdą polską szkołę, która wspólnie z nami chce wspierać utalentowane dzieci z niezamożnych rodzin. Stypendia zmieniają ich życie i pozwalają rozwijać skrzydła. Fundacja Świętego Mikołaja wspiera szkoły i za swoją pomoc nie pobiera żadnych opłat ani prowizji. > DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ! 

Chcesz ufundować stypendium uzdolnionym dzieciom? Przekaż darowiznę: Fundacja Świętego Mikołaja, numer konta 56 1090 0004 9149 9999 9999 9999 z dopiskiem: darowizna na Stypendia Św. Mikołaja lub kliknij i przekaż darowiznę on-line

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas na stypendia@mikolaj.org.pl lub możesz skontaktować się bezpośrednio z koordynatorami programu.

Zdjęcie portretowe Antoniny Grządkowskiej - menedżerki programów edukacyjnych w Fundacji Świętego Mikołaja
Antonina Grządkowska

Menedżer programów edukacyjnych

Zdjęcie portretowe Anny Grunwald - koordynatorki programu w Fundacji Świętego Mikołaja
Anna Grunwald

Koordynator programu