Konkurs "Mam tę moc" – Wirtualny pokaz talentów stypendystów
2023/05/08 Aktualności
Stypendyści św. Mikołaja to młode osoby o wyjątkowych talentach i pasjach. Zapraszamy ich do udziału w konkursie, w ramach którego będą mogli pochwalić się swoimi uzdolnieniami i zainteresowaniami. Konkurs trwa od 8 do 29 maja 2023 w trzech tygodniowych sesjach. Zwycięzcy otrzymają nagrody, a ich szkoła dodatkowe środki na stypendia dla swoich zdolnych uczniów z niezamożnych rodzin.

Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować krótki filmik (od 40 do 60 sekund), w którym stypendysta zaprezentuje swój talent lub pasję. Filmik powinien zostać umieszczony na profilu Facebook szkoły, do której uczęszcza wraz z oznaczeniem Fundacji Świętego Mikołaja (@FundacjaSwietegoMikolaja) oraz wysłany drogą mailową do Fundacji na adres stypendia@mikolaj.org.pl. 

Ewentualnie, jeżeli szkoła nie ma konta na Facebooku, to uczeń może swój film umieścić na swoim profilu lub profilu bliskiej osoby (np. rodzica).  

Można wziąć udział w jednej z trzech sesji konkursowych:

  • SESJA I - 8 – 14 maja 2023 r. termin nadsyłania nagrań biorących udział w pierwszej sesji konkursu, 15 maja ogłoszenie rozstrzygnięcia pierwszej sesji;
  • SESJA II - 15 – 21 maja 2023 r. termin nadsyłania nagrań biorących udział w drugiej sesji konkursu, 22 maja ogłoszenie rozstrzygnięcia drugiej sesji;
  • SESJA III - 22 – 28 maja 2023 r. termin nadsyłania nagrań biorących udział w trzeciej sesji konkursu, 29 maja ogłoszenie rozstrzygnięcia trzeciej sesji;
mam-te-moc.jpg

W każdej sesji przyznana zostanie nagroda główna o wartości min. 400 zł i dwie nagrody dodatkowe o wartości min. 200 zł.

Dodatkowo szkoła ucznia, który otrzyma główną nagrodę otrzyma dodatkowe środki na stypendia dla swoich uczniów w wysokości 3000 zł

Zwycięzcy konkursu w danym tygodniu będą ogłaszani w kolejne poniedziałki – 15 maja, 22 maja, 29 maja 2023 r. na stronie mikolaj.org.pl.

Fundatorami nagród w konkursie są firmy: Jabra, JBL i SDX

W ramach oceny będziemy brali pod uwagę atrakcyjność prezentacji uzdolnień, talentów i zainteresowań oraz walory artystyczne nagrania. Powodzenia!

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: 

stypendia@mikolaj.org.pl, 531 452 613, 791 793 021 

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
Skontaktuj się z koordynatorami programu stypendialnego lub napisz na stypendia@mikolaj.org.pl
Antonina Grządkowska
Koordynator programu
Anna Grunwald
Koordynator programu
Zrealizowano z pomocą środków Funduszu Sektor 3.0 w ramach programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności pn. „Nowe Technologie Lokalnie 2021 – Sektor 3.0”, którego realizatorem jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.