Wyniki konkursu "Kartka dla Świętego Mikołaja"
W adwencie prowadziliśmy wśród uczniów solidarnych szkół konkurs plastyczny na kartkę świąteczną. Spłynęło do nas kilkadziesiąt pięknych prac w kategoriach: Stajenka w Betlejem, Biskup Święty Mikołaj i dzieci, Świąteczny pejzaż zimowy.
Nadesłane prace były piękne, różnorodne i pomysłowe. Gratulujemy wszystkim twórcom i dziękujemy za udział w konkursie. Każdemu uczestnikowi wyślemy zaświadczenie o udziale w konkursie.
W każdej kategorii wybraliśmy dwóch zwycięzców ex-aequo. Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe i dyplomy.
A o to wyniki:
Kategoria "Stajenka w Betlejem"
- Zuzanna Kandyba, Szkoła Podstawowa im. 106 Dywizji Piechoty Armii Krajowej w Pogrodziu

- Julia Kuźniak, II Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie

Kategoria "Biskup Święty Mikołaj i dzieci"
- Antoni Kończuk, Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Czarnej

- Maria Hop, Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Sufczynie

Kategoria "Świąteczny pejzaż zimowy"
- Julia Trzcińska, Zespół Placówek Oświatowych w Stadnickiej Woli

- Karolina Krupka, Szkoła Podstawowa nr 1 w Rucianem-Nidzie

Raz jeszcze gratulujemy zwycięzcom!
W wielu dzieciach w Polsce drzemią wyjątkowe talenty. Od 15 lat wspólnie ze szkołami prowadzimy program Stypendia św. Mikołaja aby pomóc rozwijać skrzydła tym dzieciom, które mają trudniejszą sytuacje materialną. Marzymy o tym, by w Polsce nie było ani jednego dziecka, które z powodu trudnej sytuacji finansowej nie może rozwijać swoich pasji i zainteresowań.
Współpracujemy już z ponad 360 szkołami w całej Polsce. Do współpracy zapraszamy kolejne szkoły! Żeby przystąpić do programu wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie stypendia.mikolaj.org.pl
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ o programie Stypendia Św. Mikołaja
POMÓŻ uczniom z wybranej przez siebie szkoły.