Warsztaty dla szkolnych koordynatorów stypendiów
2022/03/23 Aktualności

Szkoły zaangażowane w Program Stypendia św. Mikołaja włączają się także w prowadzenie lokalnie zbiórki pieniędzy na stypendia. Uczniowie organizują kiermasze i kwesty, do grona darczyńców dołączają absolwenci i lokalni przedsiębiorcy. Cała społeczność solidarnie koncentruje się na wspólnym celu - objęciu wsparciem stypendialnym zdolnych i zaangażowanych uczniów z niezamożnych rodzin. 

Aby pomóc szkołom prowadzić działania zbiórkowe Fundacja Świętego Mikołaja cyklicznie dla nauczycieli zaangażowanych w stypendia prowadzi nieodpłatnie warsztaty z fundraisingu.   

chris-montgomery-smgTvepind4-unsplash-v3.jpg

Najbliższy warsztat już 28 MARCA, w godzinach  15:00 - 18:00
Zapraszamy wszystkich koordynatorów stypendialnych, którzy jeszcze nie mieli okazji brać udziału w naszym warsztacie fundraisingowym.

>>>Zapisz się

Od 21 marca do 21 czerwca prowadzimy akcję "Wiosną Stypendia Rosną", w ramach której podawajmy każdą złotówkę zebraną przez społeczności szkolne na stypendia.

>>>Więcej o Stypendiach św. Mikołaja

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
Skontaktuj się z koordynatorami programu stypendialnego lub napisz na stypendia@mikolaj.org.pl
Antonina Grządkowska
Koordynator programu
Joanna Głodowska
Koordynator programu
Zrealizowano z pomocą środków Funduszu Sektor 3.0 w ramach programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności pn. „Nowe Technologie Lokalnie 2021 – Sektor 3.0”, którego realizatorem jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.