W sobotę pies Marshall odwiedzi Miasteczko Wilanów. Zbieramy na stypendia
2022/08/22 Aktualności
W sobotę 27 sierpnia razem z Marshallem będziemy prowadzić kwestę na rzecz Stypendiów św. Mikołaja. Każde dziecko będzie mogło zrobić sobie za darmo zdjęcie z Marshallem w godzinach 11:00-13:00 przed wejściem do biura agencji nieruchomości Topowi Agenci przy ul. Gieysztora 6. lok. U7 (wejście i wjazd od ul. Branickiego) w Warszawie. Całą zebraną podczas zbiórki kwotę przeznaczymy na stypendia edukacyjne dla dzieci z niezamożnych rodzin w nowym roku szkolnym.

Koniec wakacji i zbliżający się początek roku szkolnego to dobra okazja, aby pomyśleć o dzieciach znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej, dlatego Topowi Agenci wraz z Fundacją Świętego Mikołaja organizują akcję charytatywną. Jej celem oprócz dobrej zabawy jest wsparcie szlachetnej inicjatywy.

Podczas wydarzenia, które odbędzie się w sobotę 27 sierpnia w godzinach 11:00-13:00 przed wejściem do biura agencji nieruchomości Topowi Agenci przy ul. Gieysztora 6. lok. U7 (wejście i wjazd od ul. Branickiego) odbędzie się kwesta do puszek. Zebrana podczas akcji kwota zostanie przekazana na ufundowanie stypendiów dla podopiecznych Fundacji Świętego Mikołaja. Dzięki nim dzieci w potrzebie będą mogły otrzymać sportowe i artystyczne stypendia edukacyjne, które pozwolą zdolnym uczniom z niezamożnych domów na rozwój pasji i talentów.

020A8843.jpg

W trakcie wydarzenia nie zabraknie dobrej zabawy i wielu niespodzianek. Gościem specjalnym wydarzenia będzie bohater „Psiego Patrolu” – Pies Marshall, który także wspiera tę charytatywną akcję zorganizowaną na rzecz potrzebujących uczniów. Przybyłe dzieci będą mogły sobie zrobić za darmo zdjęcie z psem Marshallem i wraz z rodzicami uczestniczyć w  przygotowanych grach i zabawach.

Dodatkowo Topowi Agenci przygotowują zbiórkę wszelkiego rodzaju przyborów szkolnych, ubrań, artykułów drogeryjnych, które będą przydatne dzieciom z warszawskich domów dziecka. Każda z przekazanych przez darczyńców rzeczy trafi do najbardziej potrzebujących uczniów.

Serdecznie zapraszamy w najbliższą sobotę na akcję charytatywną i wsparcie szlachetnej inicjatywy, którą jest zbiórka funduszy na stypendia edukacyjne dla dzieci z niezamożnych rodzin w nowym roku szkolnym. Będzie można aktywnie i rodzinnie spędzić czas, skorzystać z przygotowanych atrakcji i dołożyć swoją cegiełkę na rzecz zdolnych dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. A poza tym, kto by nie chciał mieć zdjęcia z Marshallem?

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
Skontaktuj się z koordynatorami programu stypendialnego lub napisz na stypendia@mikolaj.org.pl
Antonina Grządkowska
Koordynator programu
Anna Grunwald
Koordynator programu
Zrealizowano z pomocą środków Funduszu Sektor 3.0 w ramach programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności pn. „Nowe Technologie Lokalnie 2021 – Sektor 3.0”, którego realizatorem jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.