Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu
39-400 Tarnobrzeg, Kopernika 49

Złóż wniosek o przyznanie stypendium

Stan konta 0.00 zł
Stypendyści w tym roku 0
Do kolejnego stypendium brakuje 2000.00 zł
Opis szkoły
Nasze pierwsze stypendystki

Agnieszka Janeczko jest uczennicą Technikum Ekonomicznego w Tarnobrzegu. W swojej specjalności osiągnęła już wiele sukcesów, największym z nich był udział w finale Ogólnopolskiego Konkursu z Zakresu Rachunkowości. Oprócz ekonomii, ma również inne zainteresowania. Jej pasją jest muzyka i śpiew.  Od dziecka uczestniczy w zajęciach wokalnych, działała w scholii parafialnej, a obecnie jest główną wokalistką w zespole wokalno-instrumentalnym VECTOR. Jest aktywna w życiu szkoły, klasy oraz poza szkołą. Należy m.in. do Samorządu Uczniowskiego,  Szkolnego Klubu Krwiodawstwa i Kobiecej Drużyny Pożarniczej w OSP Wrzawy.

Karolina Nguyen jest uczennicą Technikum Informatycznego w Tarnobrzegu.  Oprócz informatyki interesuje się modą i sportem. Chętnie bierze udział w przedstawieniach artystycznych oraz konkursach  recytatorskich i językowych. Zajęła II miejsce w Konkursie Poezji i Piosenki Obcojęzycznej, II miejsce w konkursie ,,Literatura i twórcy regionalni ? po obu stronach Wisły Tarnobrzeg ? Sandomierz, III miejsce w X edycji konkursu Dziedzictwo Kultury Antycznej.  Karolina osiąga bardzo dobre wyniki w nauce, bierze czynny udział w Samorządzie Uczniowskim oraz życiu klasy i szkoły. 
Podziel się miłością z uczniami tej szkoły
nr konta szkoły: PL74109000049149000000000210
Kopiuj
Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
Skontaktuj się z koordynatorami programu stypendialnego lub napisz na stypendia@mikolaj.org.pl
Antonina Grządkowska
Koordynator programu
Joanna Głodowska
Koordynator programu
Zrealizowano z pomocą środków Funduszu Sektor 3.0 w ramach programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności pn. „Nowe Technologie Lokalnie 2021 – Sektor 3.0”, którego realizatorem jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.