Zespół Szkół nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiego w Ostrowi Mazowieckiej
07-300 Ostrów Mazowiecka Rubinkowskiego 8

Złóż wniosek o przyznanie stypendium

Stan konta 10776.10 zł
Stypendyści w tym roku 0
Do kolejnego stypendium brakuje 1223.90 zł
Opis szkoły

ZS nr 1 im. rtm. W,Pileckiego jest jedną z największych szkół w powiecie ostrowskim. Obecnie uczy się w niej ok. 900 uczniów. W szkole działa wiele organizacji.Przez prawie 55 lat funkcjonowania mury jej opuściło wielu dobrze wykształconych i przygotowanych ludzi , którzy z powodzeniem odnaleźli się na rynku pracy wykonując różne zawody oraz piastując często odpowiedzialne funkcje. W szkole działa wiele organizacji młodzieżowych, wśród nich jest Kub Wolontariusza.
Jest to szkoła, która również angażuje młodych ludzi na wielu płaszczyznach życia społecznego. Nasza szkoła ma wielu laureatów np. w konkursach budowlanych i mechanicznych.
Wśród wielu wydarzeń ostatniego roku jest zorganizowanie koncertu charytatywnego dla naszego absolwenta. gdzie udało się mam pozyskać środki ma kilka miesięcy rehabilitacji.
Szkoła angażuje się również w akcje i ważne wydarzenia na terenie miasta i powiatu np. Dzień Żołnierzy Wyklętych, święta państwowe( 11 Listopada, 3 maja itp.).

Przekaż darowiznę na stypendia dla uczniów z tej szkoły.
nr konta szkoły: PL15109000049149000000000496
Kopiuj
Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
Skontaktuj się z koordynatorami programu stypendialnego lub napisz na stypendia@mikolaj.org.pl
Antonina Grządkowska
Koordynator programu
Joanna Wojdowska
Koordynator programu
Anna Grunwald
Koordynator programu
Zrealizowano z pomocą środków Funduszu Sektor 3.0 w ramach programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności pn. „Nowe Technologie Lokalnie 2021 – Sektor 3.0”, którego realizatorem jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.