Szkoła Podstawowa nr 4 w Jastrzębiu Zdroju
44-330 Jastrzębie Zdrój, Kościuszki 19

Złóż wniosek o przyznanie stypendium

Stan konta 0.00 zł
Stypendyści w tym roku 0
Do kolejnego stypendium brakuje 2000.00 zł
Opis szkoły
Nasza szkoła istnieje od 45 lat. Mieści się najstarszej dzielnicy naszego miasta, które było kiedyś uzdrowiskiem.
Początkowo naszym patronem był Leon Kruczkowski.W tym roku szkolnym zmieniliśmy partona i jest nim teraz Ludwik Jerzy Kern. Nawiązaliśmy kontakt z rodziną pana Kerna. Dwukrotnie odwiedził nas syn L.J.Kerna wraz z żoną. Nasi uczniowie korensponują z wdowa po Patronie, która życzliwie wspiera nasze działania, mające na celu upamiętnienie sylwetki tego wielkiego czlowieka.
Nasza szkoła posiada certyfikat "Szkoły z klasą", bierzemy udział w programie "Szkoły bez przemocy", uczestniczyliśmy w projekcie Comenius.
W szkole uczy się 371 uczniów.
Uczniowie naszej szkoły mają do dyspozycji bogato i nowocześnie wyposażone sale lekcyjne, 2 pracownie komputerowe, salę gimnastyczną i placyk zabaw. Trwa remont boiska, na którym zostanie utworzony "orlik". Mali piłkarze nie mogą się już doczekać!
W naszej szkole oferujemy uczniom bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych: kółka plastyczne, językowe i teatralne oraz SKS. W szkole działa koło PCK, współpracujemy z drużyną harcerską.
Nasi uczniowie osiągają dobre wyniki w nauce i sporcie, często biorą udział w różnych konkursach i zawodach organizowanych w mieście.
Więcej informacji o naszej szkole można przeczytać na oficjalnej stronie:http://sp4.jastrzebie.pl/
Podziel się miłością z uczniami tej szkoły
nr konta szkoły: PL50109000049149000000000060
Kopiuj
Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
Skontaktuj się z koordynatorami programu stypendialnego lub napisz na stypendia@mikolaj.org.pl
Antonina Grządkowska
Koordynator programu
Joanna Głodowska
Koordynator programu
Zrealizowano z pomocą środków Funduszu Sektor 3.0 w ramach programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności pn. „Nowe Technologie Lokalnie 2021 – Sektor 3.0”, którego realizatorem jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.