Szkoła Podstawowa im. Wł. Sikorskiego w Wierzawicach
37-300 Leżajsk, Wierzawice 396

Złóż wniosek o przyznanie stypendium

Stan konta 12.57 zł
Stypendyści w tym roku 0
Do kolejnego stypendium brakuje 1987.43 zł
Opis szkoły
Szkoła Podstawowa im. gen. Władysława Sikorskiego w Wierzawicach mieści się w Zespole Szkół im. Eugeniusza Kujana wraz z Przedszkolem i Gimnazjum. Nowy budynek szkoły podstawowej został oddany do użytku w 2008 roku. Liczba oddziałów w szkole podstawowej wynosi 12 tj. sześć oddziałów nauczania zintegrowanego oraz sześć oddziałów to klasy IV-VI. W szkole organizowane są liczne uroczystości okolicznościowe oraz akcje charytatywne z udziałem uczniów, nauczycieli i rodziców.
Najważniejsze osiągnięcia uczniów naszej szkoły w roku szkolnym2011/2012 to: tytuł Mistrza Województwa Podkarpackiego w mini koszykówce dziewcząt przez dziewięć kolejnych lat do roku 2012, kiedy to drużyna zdobyła tytuł v-ce mistrza;trzy uczennice zdobyły tytuł laureata gminnych eliminacji konkursu ,, Literatura i Dzieci - Krajobrazy" w kategorii recytacja; tytuł laureatki powiatowych eliminacji oraz udział uczennicy z klasy VI w finale wojewódzkim w WDK w Rzeszowie w w/w konkursie; tytuł laureatki gminnych i powiatowych eliminacji w/w konkursu oraz II miejsce w wojewódzkim finale w kategorii - piosenka dla uczennicy z klasy III; tytuł laureatki w gminnych i powiatowych eliminacjach w/w konkursu oraz udział w finale wojewódzkim w kategorii -praca plastyczna dla uczennicy z klasy III; III miejsce w lidze powiatowej piłki nożnej; czołowe miejsce ucznia z klasy V w rejonie w indywidualnych biegach przełajowych oraz udział w zawodach na szczeblu wojewódzkim.
Podziel się miłością z uczniami tej szkoły
nr konta szkoły: PL35109000049149000000000330
Kopiuj
Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
Skontaktuj się z koordynatorami programu stypendialnego lub napisz na stypendia@mikolaj.org.pl
Antonina Grządkowska
Koordynator programu
Joanna Głodowska
Koordynator programu
Zrealizowano z pomocą środków Funduszu Sektor 3.0 w ramach programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności pn. „Nowe Technologie Lokalnie 2021 – Sektor 3.0”, którego realizatorem jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.