Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszulanek SJK w Pniewach
62-045 Pniewy św. U. Ledóchowskiej 2

Złóż wniosek o przyznanie stypendium

Stan konta 8122.16 zł
Stypendyści w tym roku 0
Do kolejnego stypendium brakuje 1877.84 zł
Opis szkoły
Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszulanek SJK w Pniewach to koedukacyjna, niepubliczna szkoła katolicka o uprawnieniach szkoły publicznej.

Liceum przygotowuje do dalszych studiów przez zajęcia w zakresie rozszerzonym: język polski, język angielski, WOS, historia, informatyka, matematyka, geografia, biologia, chemia.

Nasza szkoła:
- kształtuje osobowość człowieka przez nauczanie oraz przez spotkania z ciekawymi ludźmi np. z dziedziny psychologii, teatru, sportu, literatury, hotelarstwa; przygotowanie do życia w rodzinie oraz realizację programu profilaktyki; wspólną pracę i wspólne świętowanie; wspólne wyjazdy do kina, teatru, na wycieczki;
- daje możliwość udziału w fakultetach; dobrą znajomość języków obcych i pracy na komputerze; szeroki wachlarz zajęć pozalekcyjnych (zespół muzyczny, kółka językowe, historyczne, komputerowe, sportowe, teatralne, geograficzne, modlitewne i inne);
- stwarza możliwość współpracy międzynarodowej oraz udziału w różnorodnych projektach edukacyjnych.
Przekaż darowiznę na stypendia dla uczniów z tej szkoły.
nr konta szkoły: PL30109000049149000000000420
Kopiuj
Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
Skontaktuj się z koordynatorami programu stypendialnego lub napisz na stypendia@mikolaj.org.pl
Antonina Grządkowska
Koordynator programu
Joanna Wojdowska
Koordynator programu
Anna Grunwald
Koordynator programu
Zrealizowano z pomocą środków Funduszu Sektor 3.0 w ramach programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności pn. „Nowe Technologie Lokalnie 2021 – Sektor 3.0”, którego realizatorem jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.