Wyniki konkursu - Kartka dla Świętego Mikołaja

Aktualności

Rozstrzygnęliśmy konkurs na Kartkę Świąteczną dla Świętego Mikołaja. Do Konkursu zgłosili się uczniowie z 11 szkół podstawowych i licealnych objętych naszym programem stypendialnym. W sumie swoje prace nadesłało blisko 120 uczniów z całej Polski.

Akwarele, pastele, wycinanki, wyklejanki, wylepianki, szkice i zwykłe rysunki – nadesłane prace były tak różnorodne, że jury miało prawdziwy kłopot, aby wybrać tę jedną najładniejszą w każdej z trzech przewidzianych kategorii. Po burzliwych obradach udało się w końcu wyłonić zwycięzców, a także wskazać kilka prac wyróżnionych.

Oto laureaci:

1_Karolina-Pelczarska.jpg

W kategorii 1. „Stajenka w Betlejem” zwycięzcą zostaje KAROLINA PELCZARSKA (9 lat) z 3 klasy Szkoły Podstawowej nr 3 im. M. Konopnickiej w Krośnie. Dodatkowo za pomysł, wykonanie, technikę pracy wyróżnienia dostają: Wiktoria Żółkoś (klasa 3) ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. M. Konopnickiej w Krośnie, Iga Sulęcka  (klasa 1) ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. T. Kościuszki w Ostrowi Mazowieckiej oraz Milena Modzelewska (klasa 2) również ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. T. Kościuszki w Ostrowi Mazowieckiej. W tej kategorii, poza konkursem, swoje prace nadesłały również uczennice z internatu Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku (wcześniej lokalny partner w programie Przystanie Świętego Mikołaja) – Ulyana Myashina i Valeriia Yenina. Chcielibyśmy za nie bardzo podziękować.

W kategorii 2. „Biskup Święty Mikołaj i dzieci” zwycięzcą zostaje ALISA PONOMARENKO (10 lat) z 4 klasy Szkoły Podstawowej im. I. Łukasiewicza w Czarnej. Wyróżnienia w tej kategorii otrzymują: Elżbieta Różycka (klasa 1) ze Szkoły Podstawowej im. I. Łukasiewicza w Czarnej oraz Paula Kraska (klasa 6) ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. J. Kilińskiego w Trzemesznie. W tej kategorii przepiękną pracę, niestety poza konkursem, przysłała nam Hanna Kazubovich z Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej.

W kategorii 3. „Świąteczny pejzaż zimowy” zwycięzcą zostaje OSKAR KOSZAŁKA (11 lat) z 5 klasy Szkoły Podstawowej w Staniewicach, a wyróżnienia otrzymują: Anastazja Kapela (klasa 7) ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. J. Kilińskiego w Trzemesznie, Anna Kronowiecka (klasa 7) również ze szkoły Podstawowej nr 1 im. J. Kilińskiego w Trzemesznie oraz Krystian Skiba (klasa 5) ze Szkoły Podstawowej im. I. Łukasiewicza w Czarnej. Z Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku projekt wyjątkowo pięknej kartki w tej kategorii przysłała nam Mariia Borysowa.

Wszystkim uczestnikom konkursu, ale przede wszystkim laureatom i zwycięzcom gratulujemy!

W sprawie przekazania nagród, dyplomów i zaświadczeń będziemy kontaktować się ze szkolnymi koordynatorami stypendialnymi.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas na stypendia@mikolaj.org.pl lub możesz skontaktować się bezpośrednio z koordynatorami programu.

Zdjęcie portretowe Antoniny Grządkowskiej - menedżerki programów edukacyjnych w Fundacji Świętego Mikołaja
Antonina Grządkowska

Menedżer programów edukacyjnych

Zdjęcie portretowe Anny Grunwald - koordynatorki programu w Fundacji Świętego Mikołaja
Anna Grunwald

Koordynator programu