Stypendium od serca

Aktualności

Między 6 a 24 grudnia 2022 każda złotówka przelana na subkonta szkół należących do programu Stypendia Św. Mikołaja zostanie podwojona przez Fundację Świętego Mikołaja! Zachęcamy szkoły do działania na rzecz stypendiów w szkołach

Program Stypendia Św. Mikołaja wspiera zdolne i utalentowane dzieci z niezamożnych rodzin w rozwijaniu pasji i spełnianiu marzeń edukacyjnych. Aby szkoła mogła pomóc dzieciom i przyznać stypendia trzeba najpierw zebrać środki na koncie stypendialnym szkoły.

AKCJA "STYPENDIUM OD SERCA" to czas, kiedy każda złotówka przelana na szkolne subkonto stypendialne zostanie podwojona przez Fundację, a następnie w 100% trafi do potrzebujących wsparcia uczniów.

poczowka-Kokoryn-swieta-2022.jpg

Czas przedświąteczny to najlepszy czas do działania na rzecz potrzebujących. Właśnie teraz warto zaangażować społeczność szkolną do aktywności w pozyskiwaniu środków na stypendia. 

Można zrobić maraton listów świątecznych do absolwentów szkoły. Można zaprosić do wsparcia funduszu stypendialnego lokalnych przedsiębiorców. Można z uczniami zrobić kiermasz świątecznych ozdób. 

Zachęcamy także do przeprowadzenia zbiórek publicznych z udziałem uczniów. Fundacja Świętego Mikołaja może przesłać wszystkie potrzebne materiały - puszki, plakaty i ulotki. 

To dobry moment, żeby dołączyć do programu! Zapraszamy nowe szkoły! Prosimy o kontakt na adres stypendia@mikolaj.org.pl 

ZAINSPIRUJ SIĘ. CO MOŻESZ ZROBIĆ W SWOJEJ SZKOLE

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas na stypendia@mikolaj.org.pl lub możesz skontaktować się bezpośrednio z koordynatorami programu.

Zdjęcie portretowe Antoniny Grządkowskiej - menedżerki programów edukacyjnych w Fundacji Świętego Mikołaja
Antonina Grządkowska

Menedżer programów edukacyjnych

Zdjęcie portretowe Anny Grunwald - koordynatorki programu w Fundacji Świętego Mikołaja
Anna Grunwald

Koordynator programu