Stypendium od serca
2022/12/05 Aktualności
Między 6 a 24 grudnia 2022 każda złotówka przelana na subkonta szkół należących do programu Stypendia Św. Mikołaja zostanie podwojona przez Fundację Świętego Mikołaja! Zachęcamy szkoły do działania na rzecz stypendiów w szkołach

Program Stypendia Św. Mikołaja wspiera zdolne i utalentowane dzieci z niezamożnych rodzin w rozwijaniu pasji i spełnianiu marzeń edukacyjnych. Aby szkoła mogła pomóc dzieciom i przyznać stypendia trzeba najpierw zebrać środki na koncie stypendialnym szkoły.

AKCJA "STYPENDIUM OD SERCA" to czas, kiedy każda złotówka przelana na szkolne subkonto stypendialne zostanie podwojona przez Fundację, a następnie w 100% trafi do potrzebujących wsparcia uczniów.

poczowka-Kokoryn-swieta-2022.jpg

Czas przedświąteczny to najlepszy czas do działania na rzecz potrzebujących. Właśnie teraz warto zaangażować społeczność szkolną do aktywności w pozyskiwaniu środków na stypendia. 

Można zrobić maraton listów świątecznych do absolwentów szkoły. Można zaprosić do wsparcia funduszu stypendialnego lokalnych przedsiębiorców. Można z uczniami zrobić kiermasz świątecznych ozdób. 

Zachęcamy także do przeprowadzenia zbiórek publicznych z udziałem uczniów. Fundacja Świętego Mikołaja może przesłać wszystkie potrzebne materiały - puszki, plakaty i ulotki. 

To dobry moment, żeby dołączyć do programu! Zapraszamy nowe szkoły! Prosimy o kontakt na adres stypendia@mikolaj.org.pl 

ZAINSPIRUJ SIĘ. CO MOŻESZ ZROBIĆ W SWOJEJ SZKOLE

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
Skontaktuj się z koordynatorami programu stypendialnego lub napisz na stypendia@mikolaj.org.pl
Antonina Grządkowska
Koordynator programu
Anna Grunwald
Koordynator programu
Zrealizowano z pomocą środków Funduszu Sektor 3.0 w ramach programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności pn. „Nowe Technologie Lokalnie 2021 – Sektor 3.0”, którego realizatorem jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.