Koordynatorzy programu Stypendia Św. Mikołaja - zapraszamy na spotkanie!

Aktualności

Zapraszamy do Warszawy na spotkanie szkoleniowe i wymianę dobrych praktyk koordynatorów i nauczycieli zainteresowanych stypendiami oraz własnym rozwojem. Chcemy Wam stworzyć okazję do spotkania z innymi wyjątkowymi nauczycielami, docenić Waszą pracę, umożliwić twórcze i inspirujące spotkanie i zapewnić spokojny czas na pracę nad kompetencjami osobistymi.

Na spotkanie zapraszamy szkoły należące do programu Stypendia Św. Mikołaja - koordynatorów programu oraz drugiego pracownika szkoły, któremu bliska jest misja Stypendiów Św. Mikołaja - szczególnie gorąco zapraszamy Dyrektorów szkół.

pexels-fauxels-3184314.jpg

Szkolenie, nocleg i wyżywienie finansuje Fundacja Świętego Mikołaja.

PLAN WYDARZENIA:

12 października

godz. 18.00 kolacja

godz. 20.00 program wieczorny

13 października

godz. 9.00 śniadanie

godz. 10.00 – 13.00 warsztaty z wystąpień publicznych (z przerwą kawową)

godz. 13.00 obiad

godz. 13.30 – 17.00 warsztaty z wystąpień publicznych

Warsztaty poprowadzą doskonali trenerzy, związani od lat z Fundacją Świętego Mikołaja:

Marta Krawczyk - Pracuje z ludźmi od 20 lat, od początku swojej drogi zawodowej. W codziennej pracy czerpie z różnych nurtów psychoterapii, starając się dopasować podejście i sposoby pracy do potrzeb i sytuacji. Pracuje jako trenerka kompetencji miękkich oraz psychoterapeutka z dorosłymi i młodzieżą. Jest absolwentką i certyfikowaną trenerką dramy Szkoły Dramy Stosowanej Stowarzyszenia Praktyków Dramy Stop-Klatka. W pracy z grupami pracuje aktywnie, bazując na autorefleksji i doświadczaniu, wykorzystuję m.in. techniki dramy i Teatru Forum.

Ukończyła studia na Wydziale Psychologii na Uniwersytecie Humanistyczno-społecznym SWPS o specjalizacji psycholog kliniczny. Kontynuuje edukację w 4-letniej Szkole Psychoterapii.

Doświadczenie zdobyła m.in.: jako konsultantka Telefonu Zaufania dla Dzieci i Młodzieży Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę oraz podczas Pomocy Psychologicznej dla Dzieci z ADHD w programie „Ułatwiamy życie z nadpobudliwością”. Ukończyła warsztaty psychoterapeuty psychodynamicznego. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach, superwizując swoją pracę.

Pracuje w obszarach wsparcia takich jak: radzenie sobie w sytuacjach wzmożonego napięcia i stresu, obniżonym nastroju czy spadku motywacji. Pomaga osobom borykającym się z lękiem, regulacją emocji, a także osobom doświadczającym zmian i kryzysów rozwojowych i życiowych, jak np. utrata pracy, wypalenie zawodowe, rozstanie, zmiana roli życiowej, strata bliskiej osoby. Wspiera osoby zmagające się z trudnościami w obszarze budowania i utrzymywania relacji, nieśmiałością czy niską samooceną.

Przemysław Rybarczyk - Obecnie partner zarządzający w firmie "Tak! Tylko dobre rozwiązania", Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, socjolog. Posiada liczne certyfikaty m.in. z zakresu Mediacji, Negocjacji i Rozwiązywania Konfliktów. Coach ICF, konsultant i trener biznesu. Przez ponad 15 lat menedżer zarządzający dużymi zespołami największych międzynarodowych instytucji finansowych w Polsce. Kierował Departamentami Wsparcia Sprzedaży, Rozwoju i Szkoleń Sieci Sprzedaży, Marketingu i Rozwoju Narzędzi Sprzedażowych. Przez 10 lat aktywny sprzedawca. Pełnił funkcję zastępcy szefa sprzedaży jednego z wiodących towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. Prowadził zajęcia w ramach studiów dziennych i zaocznych Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego a także wykładał dla studentów studiów doktoranckich Akademii Obrony Narodowej.

Swoimi doświadczeniami dzielił się w trakcie licznych konferencji m.in. dla Rzeczypospolitej, Pulsu Biznesu czy SekaEdu. Tworzył i wdrażał systemy wynagradzania, motywacyjne, a także projekty rozwojowe i szkoleniowe dla sprzedawców oraz menedżerów. Budował systemy wsparcia sprzedaży zarówno w kraju, jak i za granicą. Kreuje projekty poprawy efektywności procesów sprzedażowych i HR– doradza w zakresie ich wdrożenia.

Specjalizuje się w pracy z Zarządami i kadrą menedżerską w zakresie umiejętności zarządzania, budowania oraz rozwoju zespołu. Realizuje warsztaty, szkolenia oraz sesje coachingowe. Prowadzi nietypowe projekty rozwojowe w trudnych warunkach górskich połączone z pracą coachingową – poprzez metaforę i analogię inspiruje i wprowadza zmiany w organizacjach, ale także sposobie pracy menadżerów. W swojej dotychczasowej działalności poprowadził ponad 1000 dni szkoleniowych, w których wzięło udział kilkanaście tysięcy osób.

Liczba miejsc ograniczona!

ZAPISZ SIĘ NA WARSZTAT!

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas na stypendia@mikolaj.org.pl lub możesz skontaktować się bezpośrednio z koordynatorami programu.

Zdjęcie portretowe Antoniny Grządkowskiej - menedżerki programów edukacyjnych w Fundacji Świętego Mikołaja
Antonina Grządkowska

Menedżer programów edukacyjnych

Zdjęcie portretowe Anny Grunwald - koordynatorki programu w Fundacji Świętego Mikołaja
Anna Grunwald

Koordynator programu