Konkurs "Mam tę Moc" - rozstrzygnięcie trzeciej sesji!

Aktualności

Od 22 do 28 maja miała miejsce trzecia sesja konkursu "Mam tę Moc". Stypendyści programu Stypendia Św. Mikołaja wysyłali do Fundacji Świętego Mikołaja nagrania, na których prezentowali swoje talenty i pasje. W trzeciej sesji konkursu wpłynęły aż 22 zgłoszenia! Komisja konkursowa stanęła przed bardzo trudnym wyborem.

Nagrodę główną otrzymuje Aleksandra z Ełku. Ola uczy się w szóstej klasie. Jej pasją jest rysowanie i jazda na rolkach.

mam-te-moc.jpg

Nagrodę dodatkową otrzymują Filip z Trzemeszna i Jakub z Lubaczowa.

Filip, uczeń klasy szóstej w Szkole Podstawowej nr 2 w Trzemesznie, trenuje koszykówkę w lokalnym klubie. Jego drugą pasja jest nauka j. angielskiego. Filip w filmie opowiada o tym, czym dla niego jest Stypendium Św. Mikołaja – posłuchajcie!

Jakub uczy się w klasie pierwszej w Technikum Informatycznym w Lubaczowie. Jakub uczy się grafiki 3D i programowania. Obecnie dużo czasu zajmuje mu praca nad grą komputerową , której premiera będzie miała miejsce w 2024 r.

Szkoła Podstawowa nr 2 w Ełku otrzyma od Fundacji Świętego Mikołaja 3000 zł, które już we wrześniu w postaci Stypendium Świętego Mikołaja trafią do zdolnego ucznia i pomogą mu rozwijać skrzydła!

Konkurs "Mam tę Moc" dobiegł końca. W konkursie wzięło udział 39 stypendystów: 12 ze szkół ponadpodstawowych, 27 ze szkół podstawowych. Stypendyści chwalili się talentami sportowymi, plastycznymi, muzycznymi, tanecznymi, kulinarnymi i informatycznymi. Jesteśmy dumni, że wraz ze szkołami i darczyńcami Fundacji Świętego Mikołaja możemy wspierać wspaniałych młodych ludzi, którzy codziennie wkładają wysiłek, by rozwijać się w swoich uzdolnieniach! 

Dziękujemy firmom: JABRA, SDX I JBL za ufundowanie nagród dla stypendystów!

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas na stypendia@mikolaj.org.pl lub możesz skontaktować się bezpośrednio z koordynatorami programu.

Zdjęcie portretowe Antoniny Grządkowskiej - menedżerki programów edukacyjnych w Fundacji Świętego Mikołaja
Antonina Grządkowska

Menedżer programów edukacyjnych

Zdjęcie portretowe Anny Grunwald - koordynatorki programu w Fundacji Świętego Mikołaja
Anna Grunwald

Koordynator programu