Konkurs "Mam tę Moc" - rozstrzygnięcie trzeciej sesji!
2023/05/30 Aktualności
Od 22 do 28 maja miała miejsce trzecia sesja konkursu "Mam tę Moc". Stypendyści programu Stypendia Św. Mikołaja wysyłali do Fundacji Świętego Mikołaja nagrania, na których prezentowali swoje talenty i pasje. W trzeciej sesji konkursu wpłynęły aż 22 zgłoszenia! Komisja konkursowa stanęła przed bardzo trudnym wyborem.

Nagrodę główną otrzymuje Aleksandra z Ełku. Ola uczy się w szóstej klasie. Jej pasją jest rysowanie i jazda na rolkach.

mam-te-moc.jpg

Nagrodę dodatkową otrzymują Filip z Trzemeszna i Jakub z Lubaczowa.

Filip, uczeń klasy szóstej w Szkole Podstawowej nr 2 w Trzemesznie, trenuje koszykówkę w lokalnym klubie. Jego drugą pasja jest nauka j. angielskiego. Filip w filmie opowiada o tym, czym dla niego jest Stypendium Św. Mikołaja – posłuchajcie!

Jakub uczy się w klasie pierwszej w Technikum Informatycznym w Lubaczowie. Jakub uczy się grafiki 3D i programowania. Obecnie dużo czasu zajmuje mu praca nad grą komputerową , której premiera będzie miała miejsce w 2024 r.

Szkoła Podstawowa nr 2 w Ełku otrzyma od Fundacji Świętego Mikołaja 3000 zł, które już we wrześniu w postaci Stypendium Świętego Mikołaja trafią do zdolnego ucznia i pomogą mu rozwijać skrzydła!

Konkurs "Mam tę Moc" dobiegł końca. W konkursie wzięło udział 39 stypendystów: 12 ze szkół ponadpodstawowych, 27 ze szkół podstawowych. Stypendyści chwalili się talentami sportowymi, plastycznymi, muzycznymi, tanecznymi, kulinarnymi i informatycznymi. Jesteśmy dumni, że wraz ze szkołami i darczyńcami Fundacji Świętego Mikołaja możemy wspierać wspaniałych młodych ludzi, którzy codziennie wkładają wysiłek, by rozwijać się w swoich uzdolnieniach! 

Dziękujemy firmom: JABRA, SDX I JBL za ufundowanie nagród dla stypendystów!

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
Skontaktuj się z koordynatorami programu stypendialnego lub napisz na stypendia@mikolaj.org.pl
Antonina Grządkowska
Koordynator programu
Anna Grunwald
Koordynator programu
Zrealizowano z pomocą środków Funduszu Sektor 3.0 w ramach programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności pn. „Nowe Technologie Lokalnie 2021 – Sektor 3.0”, którego realizatorem jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.