Konkurs "Mam tę Moc" - rozstrzygnięcie pierwszej sesji! [Wideo]

Aktualności

Od 8 do 14 maja miała miejsce pierwsza z trzech sesji konkursu "Mam tę Moc". Stypendyści programu Stypendia Św. Mikołaja wysyłali do Fundacji Świętego Mikołaja nagrania, na których prezentowali swoje talenty i pasje. Dziś jury konkursu przyznało nagrody uczestnikom pierwszej sesji konkursu.

Nagrodę główną otrzymuje Ewa ze Szkoły Podstawowej im. Jana III Sobieskiego w Rudach! Ewa, uczennica klasy ósmej, od dziewięciu lat trenuje taniec i ma na koncie wiele sukcesów w konkursach tanecznych. 

Zdjecia-FB_format-poziomy-6-v2.png

Fundacja Świętego Mikołaja przekaże Szkole Podstawowej im. Jana III Sobieskiego w Rudach 3000 zł, które już we wrześniu trafią do jednego zdolnego ucznia w postaci Stypendium Św. Mikołaja, by wesprzeć go w rozwijaniu talentów i zainteresowań.

Nagrodę dodatkową otrzymują Michał ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kożuchowie oraz Laura ze Szkoły Podstawowej w Staniewicach

Michał, uczeń szóstej klasy, lubi śpiew i rozwija się w tym kierunku. Bierze też udział w konkursach recytatorskich i zdobywa wyróżnienia. Dla nas zaśpiewał piosenkę Sanah i Igora Herbuta "Mamo, tyś płakała".

Laura konsekwentnie rozwija talent aktorski i występuje w licznych przeglądach i konkursach recytatorskich. W konkursie zaprezentowała fragment powieści "Granica" Zofii Nałkowskiej.

Zachęcamy do obejrzenia wyróżnionych zgłoszeń!

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy zdolności i talentów! Zachęcamy też do udziału w kolejnych sesjach konkursu. Od 15 do 21 maja można nadsyłać zgłoszenia do drugiej sesji, której  rozstrzygnięcie ogłosimy 22 maja.  

Fundatorami nagród w konkursie są firmy: Jabra, JBL i SDX.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas na stypendia@mikolaj.org.pl lub możesz skontaktować się bezpośrednio z koordynatorami programu.

Zdjęcie portretowe Antoniny Grządkowskiej - menedżerki programów edukacyjnych w Fundacji Świętego Mikołaja
Antonina Grządkowska

Menedżer programów edukacyjnych

Zdjęcie portretowe Anny Grunwald - koordynatorki programu w Fundacji Świętego Mikołaja
Anna Grunwald

Koordynator programu