Konkurs "Mam tę Moc" - rozstrzygnięcie pierwszej sesji! [Wideo]
2023/05/15 Aktualności
Od 8 do 14 maja miała miejsce pierwsza z trzech sesji konkursu "Mam tę Moc". Stypendyści programu Stypendia Św. Mikołaja wysyłali do Fundacji Świętego Mikołaja nagrania, na których prezentowali swoje talenty i pasje. Dziś jury konkursu przyznało nagrody uczestnikom pierwszej sesji konkursu.

Nagrodę główną otrzymuje Ewa ze Szkoły Podstawowej im. Jana III Sobieskiego w Rudach! Ewa, uczennica klasy ósmej, od dziewięciu lat trenuje taniec i ma na koncie wiele sukcesów w konkursach tanecznych. 

Zdjecia-FB_format-poziomy-6-v2.png

Fundacja Świętego Mikołaja przekaże Szkole Podstawowej im. Jana III Sobieskiego w Rudach 3000 zł, które już we wrześniu trafią do jednego zdolnego ucznia w postaci Stypendium Św. Mikołaja, by wesprzeć go w rozwijaniu talentów i zainteresowań.

Nagrodę dodatkową otrzymują Michał ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kożuchowie oraz Laura ze Szkoły Podstawowej w Staniewicach

Michał, uczeń szóstej klasy, lubi śpiew i rozwija się w tym kierunku. Bierze też udział w konkursach recytatorskich i zdobywa wyróżnienia. Dla nas zaśpiewał piosenkę Sanah i Igora Herbuta "Mamo, tyś płakała".

Laura konsekwentnie rozwija talent aktorski i występuje w licznych przeglądach i konkursach recytatorskich. W konkursie zaprezentowała fragment powieści "Granica" Zofii Nałkowskiej.

Zachęcamy do obejrzenia wyróżnionych zgłoszeń!

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy zdolności i talentów! Zachęcamy też do udziału w kolejnych sesjach konkursu. Od 15 do 21 maja można nadsyłać zgłoszenia do drugiej sesji, której  rozstrzygnięcie ogłosimy 22 maja.  

Fundatorami nagród w konkursie są firmy: Jabra, JBL i SDX.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
Skontaktuj się z koordynatorami programu stypendialnego lub napisz na stypendia@mikolaj.org.pl
Antonina Grządkowska
Koordynator programu
Anna Grunwald
Koordynator programu
Zrealizowano z pomocą środków Funduszu Sektor 3.0 w ramach programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności pn. „Nowe Technologie Lokalnie 2021 – Sektor 3.0”, którego realizatorem jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.