JDP Drapała & Partners wspiera stypendystów!

Aktualności

Kancelaria adwokacka i radców prawnych JDP Drapała & Partners działa z Fundacją Świętego Mikołaja od 2021 roku. W tym roku dzięki życzliwości i wsparciu naszego Partnera będziemy mogli zapewnić stypendia rozwojowe i edukacyjne dla szóstki dzieci z niezamożnych rodzin.

Kancelaria JDP Drapała & Partners ufunduje 6 Stypendiów Świętego Mikołaja dla uczniów z niezamożnych rodzin. Nasz Partner co roku przed Świętami Bożego Narodzenia organizuje akcję „Podziel się życzliwością”, która jest imponująca nie tylko ze względu na efekt końcowy, ale również ze względu na podejście do działań charytatywnych.

Kancelaria.jpg

Kancelaria dzięki tej akcji zaprasza do pomagania swoich klientów, partnerów biznesowych oraz współpracowników, którzy klikając świąteczną kartkę niosą pomoc dzieciom. Każde kliknięcie to dodatkowe wsparcie ze strony JDP Drapała & Partners. Cały dochód przeznaczymy na pomoc dzieciom, które potrzebują zastrzyku finansowego, aby móc rozwijać swoje pasje.

W tym roku, dzięki akcji „Podziel się życzliwością” stypendia otrzymali: Martyna z Końskich, Sebastian z Hałuszowej, Kamil z Liśnika Dużego, Mikołaj z Przecinka, Przemysław z Górnego Młyna i Szymon z Łapczycy.

Stypendia Świętego Mikołaja od ponad dekady oferują uczniom w trudnej sytuacji materialnej regularne, rozłożone na 10 miesięcy roku szkolnego stypendium, które mogą przeznaczyć na swoje pasje, zajęcia dodatkowe, sprzęt sportowy i wszystko, co pomoże im realizować marzenia. W tym roku ufundowaliśmy 341 Stypendiów Świętego Mikołaja. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia naszych partnerów oraz darczyńców indywidualnych. Państwo również mogą włączyć się w ten program i pomagać na miarę swoich możliwości.
Zapraszamy do kontaktu (Jola Górska, jola.gorska@mikolaj.org.pl) wszystkie firmy, które chciałyby wziąć przykład z JDP Drapała & Partners.

Aby przekazać darowiznę na rzecz programu Stypendia Świętego Mikołaja wystarczy zajrzeć na www.stypendia.mikolaj.org.pl, przekazać darowiznę online lub bezpośrednio na konto:

Fundacja Świętego Mikołaja
56 1090 0004 9149 9999 9999 9999
Tytułem: Stypendia - darowizna

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas na stypendia@mikolaj.org.pl lub możesz skontaktować się bezpośrednio z koordynatorami programu.

Zdjęcie portretowe Antoniny Grządkowskiej - menedżerki programów edukacyjnych w Fundacji Świętego Mikołaja
Antonina Grządkowska

Menedżer programów edukacyjnych

Zdjęcie portretowe Anny Grunwald - koordynatorki programu w Fundacji Świętego Mikołaja
Anna Grunwald

Koordynator programu