Drodzy Stypendyści! Drodzy Koordynatorzy! Zbliża się czas składania sprawozdań merytorycznych

Aktualności

Jesteśmy już na półmetku roku stypendialnego. Do 31 stycznia stypendyści programu Stypendia Św. Mikołaja zobowiązani są do złożenia w szkole sprawozdania merytorycznego.

W sprawozdaniu pytamy o to jak do tej pory stypendium przysłużyło się rozwojowi talentów i zainteresowań stypendystów. Sprawozdanie daje możliwość opisania jak stypendyści rozwijali się w ostatnim półroczu. Chcemy dowiedzieć się, czy i w jak stypendium  przyczyniło się do osiągnieć i sukcesów. Stypendysto, opowiedz nam o sobie i pochwal się swoja praca i osiągnięciami.

Wiemy, że niektórzy stypendyści czekają z wydatkowaniem stypendium do zebrania większej kwoty na konkretny zaplanowany zakup. Prosimy o przedstawienie tych planów w sprawozdaniu.

020A9914.jpg

W sprawozdaniu stypendyści opisują także swoje tegoroczne zaangażowanie społeczne – jaki wolontariat podejmują, w jaki sposób poświęcają swoją energie i czas dla dobra wspólnego.

Chcemy tez dowiedzieć się o cele stypendystów – o ich marzenia, plany związane z rozwijaniem swoich pasji i talentów.

POBIERZ WZÓR SPRAWOZDANIA!

Sprawozdanie należy wypełnić, wydrukować (jeśli stypendysta zdecyduje się wypełnić je wersji elektronicznej), podpisać (sprawozdania niepełnoletnich stypendystów podpisuje rodzic bądź opiekun) i złożyć u szkolnego koordynatora programu Stypendia Św. Mikołaja.

Po zebraniu sprawozdań od stypendystów koordynatorzy programu przesyłają skany sprawozdań na adres stypendia@mikolaj.org.pl tak, by pracownicy Fundacji Świętego Mikołaja mogli się z nimi zapoznać.

Cieszymy się na lekturę sprawozdań stypendystów. To piękne patrzeć, ile ważnych i dobrych rzeczy dzieje się w życiu zdolnych uczniów dzięki wsparciu stypendium.

CHCĘ WESPRZEĆ STYPENDYSTÓW!

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas na stypendia@mikolaj.org.pl lub możesz skontaktować się bezpośrednio z koordynatorami programu.

Zdjęcie portretowe Antoniny Grządkowskiej - menedżerki programów edukacyjnych w Fundacji Świętego Mikołaja
Antonina Grządkowska

Menedżer programów edukacyjnych

Zdjęcie portretowe Anny Grunwald - koordynatorki programu w Fundacji Świętego Mikołaja
Anna Grunwald

Koordynator programu