Informacje o szkole
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr. 5 im. J. Piłsudskiego w Zamościu
Zgłoszona
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr. 5 im. J. Piłsudskiego w Zamościu
Typ szkoły:
Szkoła średnia 
Adres:
22-400 Zamość, ul. Szczebrzeska 102 
Patron:
J. Piłsudski 
Telefon:
84 639 20 27 
Faks:
 
Adres email:
Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 5 w Zamościu to szkoła z 95- letnią tradycją.
W skład zespołu wchodzą: Technikum Nr 5 i VII Liceum Ogólnokształcące. W technikum młodzież kształci się w sześciu zawodach: technik rolnik, technik weterynarz, technik architektury krajobrazu, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki. W liceum uczniowie kształcą się w klasie policyjnej i w klasie wojskowej.
Szkoła posiada prestiżowe certyfikaty, które przyznawane są szkołom podejmującym systemowe działania na rzecz ucznia zdolnego. W roku szkolnym 2012/13 szkoła otrzymała tytuł „Szkoły Odkrywców Talentów”, a rok później certyfikat „ Szkoły Innowacji”.

Tytuł „Szkoły Odkrywców Talentów” stanowi wyróżnienie dla szkoły, która w istotny sposób przyczynia się do odkrywania, wspierania zainteresowań oraz uzdolnień młodzieży.
Jest przyznawany szkołom wyróżniającym się pracą z uczniami utalentowanymi w zakresie uzdolnień przedmiotowych, sportowych, artystycznych, technicznych, społecznych lub obywatelskich.

Młodzież naszej szkoły może rozwijać swoje zainteresowania w kołach przedmiotowych, społecznych, artystycznych, sportowych oraz innych.
Otrzymane wyróżnienie jest uhonorowaniem wieloletniej, systematycznej współpracy naszej młodzieży i nauczycieli. Dla „młodych talentów” rozwijanie zdolności to z pewnością wielka przygoda, ale również i ciężka praca. Wspieramy naszych uczniów w dzieleniu się z innymi ludźmi swoimi zainteresowaniami, umiejętnościami, pasjami i ambicjami.
Stypendia Św. Mikołaja
Bieżący semetr:
Dostępne środki
4,70 zł
Stypendia w bież. sem.
0
Jednorazowa pomoc
0
Poprzednie semestry:
Środki zebrane (ogółem)
10 694,70 zł
Przyznane stypendia (ogółem)
14
Jednorazowa pomoc (ogółem)
1
Numer konta szkoły:
75 1090 0004 9149 0000 0000 0386
Odbiorca:
Fundacja Świętego Mikołaja,
ul.Przesmyckiego 40,
05-500 Piaseczno
Przekaż środki
Lista wpłat
Stypendia Św. Mikołaja
Do poprawnego działania portalu konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScriptu. Włącz obsługę JavaScriptu i odśwież stronę.
Trwa ładowanie
Stypendia Św. Mikołaja