Informacje o szkole
Technikum w Zespole Szkół w Wojewodzinie
Zgłoszona
Technikum w Zespole Szkół w Wojewodzinie
Typ szkoły:
Szkoła średnia 
Adres:
Wojewodzin, 19-200 Grajewo, ul. Wojewodzin 52 
Patron:
im. ks. Jana Krzysztofa Kluka 
Telefon:
862722231 
Faks:
862722231 
Adres email:
Adres WWW:
Szkoła położona jest na terenie województwa podlaskiego, w regionie Kotliny Biebrzańskiej, w gminie Grajewo, w podmiejskiej miejscowości - Wojewodzin. Technikum wchodzi w skład Zespołu Szkół im. ks. Jana Krzysztofa Kluka w Wojewodzinie i kształci w kierunkach: Technik Rolnik, Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych, Technik Hotelarstwa, Technik Budownictwa, Technik Weterynarii, Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej. Szkoła mieści się w trzypiętrowym budynku liczącym 19 sal lekcyjnych z dostępem do stałego łącza Internetu - Wi Fi, bibliotekę z czytelnią, salę gimnastyczną z zapleczem i siłownią. Większość pracowni wyposażonych jest w nowoczesne pomoce dydaktyczne, środki audiowizualne i multimedialne (min. projektory, komputery, telewizory plazmowe, głośniki). Na terenie szkoły znajdują się warsztaty budownictwa i rolnictwa. Mocną stroną bazy jest: dobrze wyposażony internat ze stołówką i świetlicą, kompleks boisk i lodowisko zimą, co stwarza duże możliwości rozwoju sprawności fizycznej młodzieży. Uczniowie korzystają ponadto z nowocześnie wyposażonych pracowni: gastronomicznej, higieny i obsługi konsumenta oraz recepcji i pokoju hotelowego. Budynek szkoły i internat jest przystosowany do pobytu w nim osób niepełnosprawnych.
Kadra szkoły stawia wysoko poprzeczkę nie tylko uczniom, ale przede wszystkim sobie i ciągle pogłębia swoje kwalifikacje i kompetencje. Dyrekcja i nauczyciele:
• tworzą warunki do pełnego, indywidualnego rozwoju każdego ucznia zgodnie z jego możliwościami i potrzebami;
• zachęcają do aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym i kulturalnym i do podejmowania inicjatyw promujących tolerancję, szacunek i akceptację drugiego człowieka;
• wzmacniają wiarę ucznia we własne siły i w realność sukcesu;
• pogłębiają współpracę z rodzicami w związku z problemami współczesnej młodzieży w zmieniającym się świecie.
Stypendia Św. Mikołaja
Bieżący semetr:
Dostępne środki
585,38 zł
Stypendia w bież. sem.
1
Jednorazowa pomoc
0
Poprzednie semestry:
Środki zebrane (ogółem)
8 785,38 zł
Przyznane stypendia (ogółem)
10
Jednorazowa pomoc (ogółem)
0
Numer konta szkoły:
49 1090 0004 9149 0000 0000 0466
Odbiorca:
Fundacja Świętego Mikołaja,
ul.Przesmyckiego 40,
05-500 Piaseczno
Przekaż środki
Lista wpłat
Stypendia Św. Mikołaja
Do poprawnego działania portalu konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScriptu. Włącz obsługę JavaScriptu i odśwież stronę.
Trwa ładowanie
Stypendia Św. Mikołaja