Informacje o szkole
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu
Zgłoszona
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu
Typ szkoły:
Szkoła średnia 
Adres:
39-400 Tarnobrzeg, ul. Kopernika 49 
Patron:
Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 
Telefon:
0158233151 
Faks:
0158233150 
Adres WWW:
Nasze pierwsze stypendystki

Agnieszka Janeczko jest uczennicą Technikum Ekonomicznego w Tarnobrzegu. W swojej specjalności osiągnęła już wiele sukcesów, największym z nich był udział w finale Ogólnopolskiego Konkursu z Zakresu Rachunkowości. Oprócz ekonomii, ma również inne zainteresowania. Jej pasją jest muzyka i śpiew.  Od dziecka uczestniczy w zajęciach wokalnych, działała w scholii parafialnej, a obecnie jest główną wokalistką w zespole wokalno-instrumentalnym VECTOR. Jest aktywna w życiu szkoły, klasy oraz poza szkołą. Należy m.in. do Samorządu Uczniowskiego,  Szkolnego Klubu Krwiodawstwa i Kobiecej Drużyny Pożarniczej w OSP Wrzawy.

Karolina Nguyen jest uczennicą Technikum Informatycznego w Tarnobrzegu.  Oprócz informatyki interesuje się modą i sportem. Chętnie bierze udział w przedstawieniach artystycznych oraz konkursach  recytatorskich i językowych. Zajęła II miejsce w Konkursie Poezji i Piosenki Obcojęzycznej, II miejsce w konkursie ,,Literatura i twórcy regionalni ? po obu stronach Wisły Tarnobrzeg ? Sandomierz, III miejsce w X edycji konkursu Dziedzictwo Kultury Antycznej.  Karolina osiąga bardzo dobre wyniki w nauce, bierze czynny udział w Samorządzie Uczniowskim oraz życiu klasy i szkoły. 
Stypendia Św. Mikołaja
Bieżący semetr:
Dostępne środki
289,70 zł
Stypendia w bież. sem.
0
Jednorazowa pomoc
0
Poprzednie semestry:
Środki zebrane (ogółem)
1 439,70 zł
Przyznane stypendia (ogółem)
2
Jednorazowa pomoc (ogółem)
0
Numer konta szkoły:
74 1090 0004 9149 0000 0000 0210
Odbiorca:
Fundacja Świętego Mikołaja,
ul.Przesmyckiego 40,
05-500 Piaseczno
Przekaż środki
Lista wpłat
Stypendia Św. Mikołaja
Do poprawnego działania portalu konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScriptu. Włącz obsługę JavaScriptu i odśwież stronę.
Trwa ładowanie
Stypendia Św. Mikołaja