Informacje o szkole
Gimnazjum nr 1 im. Danuty Siedzikówny w Ełku
Zgłoszona
Gimnazjum nr 1 im. Danuty Siedzikówny w Ełku
Typ szkoły:
Gimnazjum 
Adres:
19-300 Ełk, ul. Małeckich 1 
Patron:
Danuta Siedzikówna 
Telefon:
0876103601 
Faks:
0877326390 
Adres email:
Adres WWW:
Gimnazjum nr 1 im.Danuty Siedzikówny "Inki" w Ełku zostało utworzone uchwałą Rady Miasta Ełku z dnia 27 lutego 1999 r. Od 1 września 1999 wraz z innymi gimnazjami w całej Polsce rozpoczęło swoja działalność przy ulicy Jana i Hieronima Małeckich 1 w centrum miasta.
1 marca 2016 r. patronką naszego Gimnazjum zastała Danuta Siedzikówna "Inka" dziewczyna szlachetna,nietuzinkowa i symboliczna,której ostatnie słowa "Zachowałam się jak trzeba" zobowiązują nas do niesienia pomocy i wspierania potrzebujących.
Jesteśmy szkołą "Odkrywców Talentów", "Przyjazną rodzinie","Szkołą Demokracji".
Szkoła jest bezpieczna i przyjazna uczniom.Oferuje młodzieży(poza zajęciami edukacyjnymi) różne formy działalności, które rozwijają jej zdolności,zainteresowania i pasje. Nasi uczniowie biorą udział w konkursach przedmiotowych,recytatorskich,przeglądach piosenek,sportowych oraz jako wolontariusze w różnych przedsięwzięciach. Zwieńczeniem wysiłków młodzieży są stypendia, przyznawane przez Prezydenta Miasta Ełku. Współdziałamy z młodzieżą, która pragnie rozwijać swoje zainteresowania i zdolności.Chcemy tworzyć taką szkołę, w której każdy ma szansę osiągnąć sukces na miarę własnych oczekiwań.
Nasz cel osiągniemy współpracując ze sobą i budując wzajemne zaufanie. W pracy kierujemy się zrozumieniem potrzeb drugiego człowieka,szacunkiem oraz odpowiedzialnością za siebie i innych.Wyróżniamy się dążeniem do ciągłego rozwoju,otwartością na ludzi i zaangażowaniem w pracę z młodzieżą.
Stypendia Św. Mikołaja
Bieżący semetr:
Dostępne środki
- zł
Stypendia w bież. sem.
0
Jednorazowa pomoc
0
Poprzednie semestry:
Środki zebrane (ogółem)
6 000,00 zł
Przyznane stypendia (ogółem)
6
Jednorazowa pomoc (ogółem)
0
Numer konta szkoły:
17 1090 0004 9149 0000 0000 0460
Odbiorca:
Fundacja Świętego Mikołaja,
ul.Przesmyckiego 40,
05-500 Piaseczno
Przekaż środki
Lista wpłat
Stypendia Św. Mikołaja
Do poprawnego działania portalu konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScriptu. Włącz obsługę JavaScriptu i odśwież stronę.
Trwa ładowanie
Stypendia Św. Mikołaja