Informacje o szkole
Szkoła Podstawowa w Zakrzynie
Zgłoszona
Szkoła Podstawowa w Zakrzynie
Typ szkoły:
Szkoła podstawowa 
Adres:
Zakrzyn, 62-850 Lisków 
Patron:
 
Telefon:
627634080 
Faks:
627634080 
Adres email:
Adres WWW:
Szkoła Podstawowa w Zakrzynie funkcjonuje w Gminie Lisków, powiecie kaliskim i województwie wielkopolskim.
Obecnie mamy tu 6 klas i oddział przedszkolny. Oprócz zdobywania wiedzy i nabywania umiejętności przewidzianych podstawą programową kształcenia ogólnego, dzieci mogą u nas rozwijać swe zainteresowania i zamiłowania, uczyć się właściwie spędzać czas wolny oraz zdobywać umiejętności przydatne w przyszłym dorosłym życiu.
W pracy szkoły od lat szczególny nacisk kładzie się na organizację wycieczek i wyjazdów edukacyjnych, co wynika ze świadomości, że kontakt z kulturą, tradycją, historią i środowiskiem naturalnym są bardzo cenne dla ogólnego rozwoju młodego człowieka.
Szkoła stwarza szerokie możliwości uczniom uzdolnionym, przygotowując ich do konkursów, zawodów i innych form współzawodnictwa z rówieśnikami. Tutaj również znajdują wsparcie uczniowie, którym nauka sprawia różnorodne problemy. Dla nich organizuje się fachową pomoc i zapewnia atmosferę sprzyjającą dobremu rozwojowi.
Rodzice dzieci, w większości absolwenci tej szkoły, nie są obojętni na to, co dzieje się w szkole. Rozumieją istotę partnerstwa w wychowaniu dzieci i nieustannie dostarczają wsparcia w codziennej pracy szkoły. Ich rola jest bardzo ważna. Nie tylko bywają tutaj z racji wywiadówek, ale także współdecydują o kształcie pracy dydaktyczno ? wychowawczej, mają realny wpływ na to, co dzieje się w szkole ich dzieci. Nieoceniona jest ich różnorodna pomoc .
Absolwenci, rodzice, przyjaciele - liczymy na Was!
Stypendia Św. Mikołaja
Bieżący semetr:
Dostępne środki
- zł
Stypendia w bież. sem.
0
Jednorazowa pomoc
0
Poprzednie semestry:
Środki zebrane (ogółem)
- zł
Przyznane stypendia (ogółem)
0
Jednorazowa pomoc (ogółem)
0
Numer konta szkoły:
27 1090 0004 9149 0000 0000 0086
Odbiorca:
Fundacja Świętego Mikołaja,
ul.Przesmyckiego 40,
05-500 Piaseczno
Przekaż środki
Lista wpłat
Stypendia Św. Mikołaja
Do poprawnego działania portalu konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScriptu. Włącz obsługę JavaScriptu i odśwież stronę.
Trwa ładowanie
Stypendia Św. Mikołaja