Informacje o szkole
Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika nr 4 w Bytomiu
Zgłoszona
Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika nr 4 w Bytomiu
Typ szkoły:
Szkoła podstawowa 
Adres:
41-902 Bytom, ul. Chrobrego 9 
Patron:
Mikołaj Kopernik 
Telefon:
32 - 281-30-35 
Faks:
32 - 281-22-41 
Adres email:
Adres WWW:
Chcemy, aby nasza szkoła była postrzegana w środowisku jako otwarta, bezpieczna, ucząca i wychowująca . W 20 klasowych oddziałach uczy się blisko 450 uczniów, którzy są największą wartością naszej szkoły. Pomimo wielu problemów wychowawczych i edukacyjnych wynikających najczęściej z środowiska, w którym pracujemy, wiara w potencjał rozwojowy i twórczy każdego ucznia to jedna z najważniejszych cech szkoły. Chcemy dostrzegać w każdym uczniu nawet drobne zdolności, rozwijając je, kierując się zasadą wiary w możliwości dziecka. Nie dzielimy uczniów na dobrych i złych, zdolnych i niezdolnych wierząc że każdy z naszych wychowanków jest najważniejszy.
Szkoła istnieje już ponad 100 lat i wykształciła tysiące ludzi. Wielu z naszych absolwentów osiągnęło sukcesy, zdobyło co było nie do zdobycia, osiągnęło szczyty. Pośród byłych uczniów szkoły znajdziemy medalistów olimpijskich, aktorów i ludzi pióra. Nasi dzisiejsi uczniowie próbują dorównać swoim poprzednikom. Uczestniczą w wielu akcjach, kursach, zajęciach na terenie szkoły. Realizują programy międzynarodowe, współpracują z zaprzyjaźnioną szkołą w Republice Czeskiej i nie znajdują czasu na nudę. Bogata oferta bezpłatnych zajęć jakie odbywają się w szkole nie wyczerpuje jednak zainteresowań uczniów. Chętnie szukają wiedzy i nowych doświadczeń w Domach Kultury, klubach sportowych czy dodatkowych zajęciach muzycznych. Te zajęcia najczęściej jednak są zajęciami płatnymi, na które nie wszystkich zdolnych uczniów naszej szkoły stać.
Zapraszamy Państwa do udziału w programie SOLIDARNI, pomóżmy zdolnym uczniom których sytuacja finansowa uniemożliwia rozwijanie ich pasji, talentów i umiejętności.
Stypendia Św. Mikołaja
Bieżący semetr:
Dostępne środki
76,48 zł
Stypendia w bież. sem.
0
Jednorazowa pomoc
0
Poprzednie semestry:
Środki zebrane (ogółem)
76,48 zł
Przyznane stypendia (ogółem)
0
Jednorazowa pomoc (ogółem)
0
Numer konta szkoły:
29 1090 0004 9149 0000 0000 0147
Odbiorca:
Fundacja Świętego Mikołaja,
ul.Przesmyckiego 40,
05-500 Piaseczno
Przekaż środki
Lista wpłat
Stypendia Św. Mikołaja
Do poprawnego działania portalu konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScriptu. Włącz obsługę JavaScriptu i odśwież stronę.
Trwa ładowanie
Stypendia Św. Mikołaja