Informacje o szkole
Szkoła Podstawowa nr 4 w Radlinie
Zgłoszona
Szkoła Podstawowa nr 4 w Radlinie
Typ szkoły:
Szkoła podstawowa 
Adres:
44-310 Radlin, ul. Wiosny Ludów 287 
Patron:
Gustaw Morcinek 
Telefon:
0324558417 
Faks:
0324558417 
Adres email:
Adres WWW:
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Gustawa Morcinka w Radlinie jest sześcioletnią szkołą publiczną o ponad stuletniej tradycji.


Jej podstawowym zadaniem jest dążenie do wszechstronnego rozwoju ucznia przez nauczanie, kształcenie umiejętności i wychowywanie. W ciągu wieków zmieniały się mody, style i metody nauczania. My chcemy się odwołać do tego, co się sprawdziło, co ponadczasowe do zasad klasycyzmu. Opieramy się na zasadach Cycerona, wg którego celem sztuki, a dla nas szkoły jest:


UCZYĆ, BAWIĆ I WZRUSZAĆ

Te trzy magiczne słowa staną się słowami KLUCZAMI naszej działalności dydaktyczno-wychowawczej. Zatem, niech wizytówką naszej szkoły stanie się działalność kulturalno-artystyczna, w tym propagowanie lokalnego folkloru i historii, czyli szeroko pojęty regionalizm. Chcemy być instytucją integrującą środowisko lokalne poprzez atrakcyjne imprezy artystyczno-kulturalne, spotkania i festyny rodzinne. Stawiamy także na edukację techniczno-informatyczną, która niezbędna jest w budowie nowoczesnego państwa i społeczeństwa. Nieobce nam będą również problemy ekologii, chcemy uwrażliwić dzieci i młodzież na te sprawy, gdyż jesteśmy integralną częścią środowiska w tak dużym stopniu dotkniętego degradacją. W ten sposób szkoła w konkretnych działaniach i postawach pragnie wypracować swój specyficzny charakter.
Stypendia Św. Mikołaja
Bieżący semetr:
Dostępne środki
19,31 zł
Stypendia w bież. sem.
0
Jednorazowa pomoc
0
Poprzednie semestry:
Środki zebrane (ogółem)
10 894,31 zł
Przyznane stypendia (ogółem)
10
Jednorazowa pomoc (ogółem)
1
Numer konta szkoły:
04 1090 0004 9149 0000 0000 0112
Odbiorca:
Fundacja Świętego Mikołaja,
ul.Przesmyckiego 40,
05-500 Piaseczno
Przekaż środki
Lista wpłat
Stypendia Św. Mikołaja
Do poprawnego działania portalu konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScriptu. Włącz obsługę JavaScriptu i odśwież stronę.
Trwa ładowanie
Stypendia Św. Mikołaja