Informacje o szkole
Szkoła Podstawowa im. Wł. Sikorskiego w Wierzawicach
Zgłoszona
Szkoła Podstawowa im. Wł. Sikorskiego w Wierzawicach
Typ szkoły:
Szkoła podstawowa 
Adres:
Wierzawice, 37-300 Leżajsk, ul. Wierzawice 396 
Patron:
Władysław Sikorski 
Telefon:
0172424139 
Faks:
 
Adres email:
Adres WWW:
Szkoła Podstawowa im. gen. Władysława Sikorskiego w Wierzawicach mieści się w Zespole Szkół im. Eugeniusza Kujana wraz z Przedszkolem i Gimnazjum. Nowy budynek szkoły podstawowej został oddany do użytku w 2008 roku. Liczba oddziałów w szkole podstawowej wynosi 12 tj. sześć oddziałów nauczania zintegrowanego oraz sześć oddziałów to klasy IV-VI. W szkole organizowane są liczne uroczystości okolicznościowe oraz akcje charytatywne z udziałem uczniów, nauczycieli i rodziców.
Najważniejsze osiągnięcia uczniów naszej szkoły w roku szkolnym2011/2012 to: tytuł Mistrza Województwa Podkarpackiego w mini koszykówce dziewcząt przez dziewięć kolejnych lat do roku 2012, kiedy to drużyna zdobyła tytuł v-ce mistrza;trzy uczennice zdobyły tytuł laureata gminnych eliminacji konkursu ,, Literatura i Dzieci - Krajobrazy" w kategorii recytacja; tytuł laureatki powiatowych eliminacji oraz udział uczennicy z klasy VI w finale wojewódzkim w WDK w Rzeszowie w w/w konkursie; tytuł laureatki gminnych i powiatowych eliminacji w/w konkursu oraz II miejsce w wojewódzkim finale w kategorii - piosenka dla uczennicy z klasy III; tytuł laureatki w gminnych i powiatowych eliminacjach w/w konkursu oraz udział w finale wojewódzkim w kategorii -praca plastyczna dla uczennicy z klasy III; III miejsce w lidze powiatowej piłki nożnej; czołowe miejsce ucznia z klasy V w rejonie w indywidualnych biegach przełajowych oraz udział w zawodach na szczeblu wojewódzkim.
Stypendia Św. Mikołaja
Bieżący semetr:
Dostępne środki
12,57 zł
Stypendia w bież. sem.
0
Jednorazowa pomoc
0
Poprzednie semestry:
Środki zebrane (ogółem)
27 062,57 zł
Przyznane stypendia (ogółem)
36
Jednorazowa pomoc (ogółem)
0
Numer konta szkoły:
35 1090 0004 9149 0000 0000 0330
Odbiorca:
Fundacja Świętego Mikołaja,
ul.Przesmyckiego 40,
05-500 Piaseczno
Przekaż środki
Lista wpłat
Stypendia Św. Mikołaja
Do poprawnego działania portalu konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScriptu. Włącz obsługę JavaScriptu i odśwież stronę.
Trwa ładowanie
Stypendia Św. Mikołaja