Zgłoś szkołę
1
Dlaczego warto zgłosić szkołę?

Program Stypendia św. Mikołaja (wcześniej program stypendialny Solidarni) stworzyliśmy po to, by budować więź między uczniami, szkołami i absolwentami. Naszym celem jest zbiórka pieniędzy na stypendia dla zdolnych uczniów, których sytuacja finansowa uniemożliwia rozwijanie talentów i umiejętności. Absolwenci i społeczność lokalna fundując stypendium w wybranej szkole, dają ich obecnym uczniom niezwykle ważną szansę na dalszą edukację i spełnienie marzeń.

2
Kto może zgłosić szkołę?

Szkołę może zgłosić dyrektor szkoły lub wyznaczony przez niego koordynator.

3
Jak to zrobić?
 1. znajdź  swoją szkołę w naszej bazie,
 2. wypełnij formularz zgłoszeniowy  (należy podać dane szkoły i wyznaczonego koordynatora - osoby aktywnej, zaangażowanej, regularnie i często korzystającej z poczty elektronicznej)
 3. odbierz email z regulaminem i umową,
 4. wydrukuj dwa egzemplarze umowy, podpisz je i wyślij zwykłym listem na nasz adres:Fundacja Świętego Mikołaja,
  ul. Koszykowa 24/7,
  00-553 Warszawa,
 5. po odebraniu umowy odeślemy do szkoły podpisany przez nas egzemplarz wraz z kodem aktywacyjnym,
  Od tego momentu można wpłacać pieniądze na stypendia!
 6. kod aktywacyjny będzie potrzebny do uruchomienia profilu szkoły na portalu www.stypendia.mikolaj.org.pl . W profilu będą publikowane informacje o szkole, ilości zebranych pieniędzy, wypłaconych stypendiach i stypendystach. Na profilu zamieszczone są także materiały dla koordynatorów,  przydatne przy pozyskiwaniu środków na stypendia.

Rozpocznij proces rejestracji - Znajdź Swoją Szkołę

Stypendia Św. Mikołaja
Do poprawnego działania portalu konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScriptu. Włącz obsługę JavaScriptu i odśwież stronę.
Trwa ładowanie
Stypendia Św. Mikołaja