Solidarna Szkoła
1
Konkurs "Solidarna Szkoła Fundacji Świętego Mikołaja"

Konkurs Solidarna Szkoła Fundacji Świętego Mikołaja  skierowany jest do wszystkich szkół biorących udział w programie Stypendia św. Mikołaja.

Ma on na celu uhonorowanie szkół, które zbiorą na swoim subkoncie najwięcej środków na rzecz stypendiów w terminie 20. 09.2018 r. - 19.09.2019 r.

Zebrane przez szkoły kwoty będą publikowane co najmniej trzy razy w ciągu trwania konkursu w formie rankingu w dziale Aktualności. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni podczas uroczystej gali. Zapraszamy szkoły do udziału w konkursie i do śledzenia na bieżąco danych konkursowych! 

Szkoły nagrodzone w 2017 r. podczas uroczystej gali w Pałacu w Wilanowie, wydarzenie odbyło się pod patronatem Małżonki Prezydenta RP Pani Agaty Kornhauser-Dudy:

  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki Narciarska Szkoła Sportowa w Ustrzykach Dolnych  - w kategorii "Szkoły podstawowe i gimnazjalne w miejscowościach poniżej 20 tys. mieszkańców". Szkoła zgromadziła 10217,82 zł.
  • II Liceum Ogólnokształcące w Końskich - w kategorii "Szkoły ponadgimnazjalne w miejscowościach poniżej 20 tys. mieszkańców". Szkoła zgromadziła 13382,03 zł.
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Krakowie  - w kategorii "Szkoły podstawowe i gimnazjalne w miastach powyżej 20 tys. mieszkańców". Szkoła zgromadziła 6296,1 zł.
  • II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sanoku - w kategorii "Szkoły ponadgimnazjalne w miastach powyżej 20 tys. mieszkańców". Szkoła zgromadziła 7525 zł.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją  z rozdania nagród w 2017 r.

2
Bieżące informacje

19 września ruszyła kolejna, już 8. edycja konkursu Solidarna Szkoła Fundacji Świętego Mikołaja! Nowy regulamin dostępny jest poniżej w zakładce "Informacje praktyczne".

Podobnie jak w zeszłym roku planujemy szereg atrakcji, które mamy nadzieję pozwolą szkoła zgromadzić jeszcze więcej środków na stypendia dla swoich uczniów.

Zakończył się tym samym czas trwania konkursu Solidarna Szkoła 2017, który podsumujemy podczas wspaniałej gali na początku grudnia w Warszawie. Patronat Honorowy nad tym ważnym dla nas wydarzeniem objęła już po raz czwarty Małżonka Prezydenta RP Pani Agata Kornhauser-Duda, co jest dla nas wyjątkowym wyróżnieniem.

3
Informacje praktyczne
  • Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi zasadami Konkursu :
  • Fundacja posiada pozwolenie na zbiórkę publiczną na terenie całej Polski. Każda szkoła, która zgłosi się do fundacji może otrzymać puszki kwestarskie , ulotki, plakaty oraz inne materiały niezbędne do przeprowadzenia takiej zbiórki (banderole, numerowane identyfikatory, zasady przeprowadzania zbiórki, protokół, itp.)
  • W ramach Konkursu Fundacja prowadzi bezpłatne konsultacje  nt. pozyskiwania środków w szkołach pod numerem tel. 791 793 021.
  • Koordynator  konkursu : Antonina Grządkowska, antonina.grzadkowska@mikolaj.org.pl, tel. (+48 22) 825 03 90, kom. 791 793 021, 669 241 424
Obraz w prawej kolumnie
Stypendia Św. Mikołaja
Do poprawnego działania portalu konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScriptu. Włącz obsługę JavaScriptu i odśwież stronę.
Trwa ładowanie
Stypendia Św. Mikołaja