Nabór wniosków o Stypendia Świętego Mikołaja
2022/09/02 Aktualności
W tym roku nabór wniosków stypendialnych będzie odbywał się przez portal stypendialny w terminie 1-30 września.

Fundacja Świętego Mikołaja od dwunastu lat wspiera zdolne i utalentowane dzieci z niezamożnych rodzin w rozwijaniu pasji i pokonywaniu edukacyjnych barier. W minionym roku szkolnym 238 uczniów przy wsparciu Fundacji rozwijało skrzydła i realizowało marzenia. Rusza kolejny rok w programie Stypendia Św. Mikołaja!

Drodzy Uczniowie! Już dziś możecie złożyć wniosek o stypendium. Macie na to czas do końca września. Nie odkładajcie tego na ostatnią chwilę!

IMG_0710walbrzych.jpg

ZŁÓŻ WNIOSEK O STYPEDNIUM!

Wejdźcie na stronę stypendia.mikolaj.org.pl w zakładkę "Dla ucznia" i znajdźcie swoją szkołę przez wyszukiwarkę. We wniosku pochwalcie się osiągnięciami z zeszłego roku szkolnego (konkursy, olimpiady, turnieje sportowe), opiszcie na czym polega Wasze zaangażowanie społeczne i przedstawcie w jakim celu potrzebujecie stypendium i jak planujecie je wykorzystać. 

Poproście o opinię wychowawcę, trenera, bądź nauczyciela kierunkowego. Nie zapomnijcie, że opinia powinna zawierać informację o średniej ocen na koniec zeszłego roku szkolnego. 

Do wniosku należy też dołączyć oświadczenie o wysokości miesięcznych dochodów netto na osobę w rodzinie (wzór oświadczenia pobierzecie TU).

W razie pytań - zawsze możecie poprosić o pomoc koordynatora programu stypendialnego w Waszej szkole. 

JAK ZŁOŻYĆ WNIOSEK STYPENDIUM? TO ŁATWE! 

JAK WYDATKOWAĆ ŚRODKI ZE STYPEDNIUM? SPRAWDŹ!

>> Do programu Stypendia św. Mikołaja zapraszamy każdą polską szkołę, która wspólnie z nami chce wspierać utalentowane dzieci z niezamożnych rodzin. Stypendia zmieniają ich życie i pozwalają rozwijać skrzydła. Fundacja Świętego Mikołaja wspiera szkoły i za swoją pomoc nie pobiera żadnych opłat ani prowizji. 

>> Dowiedz się więcej

SZKOŁO DOŁĄCZ! 

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
Skontaktuj się z koordynatorami programu stypendialnego lub napisz na stypendia@mikolaj.org.pl
Antonina Grządkowska
Koordynator programu
Anna Grunwald
Koordynator programu
Zrealizowano z pomocą środków Funduszu Sektor 3.0 w ramach programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności pn. „Nowe Technologie Lokalnie 2021 – Sektor 3.0”, którego realizatorem jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.