Wypełniaj ankiety i wspieraj program Stypendia św. Mikołaja
Aktualności /
Wypełniaj ankiety i wspieraj program Stypendia św. Mikołaja
24-06-2015

Zachęcamy do rejestracji w serwisie Ankiety Pro Bono. Możesz wypełniać ankiety online, otrzymywać wynagrodzenie, a dzięki Twojej pracy rozwinie się program Stypendia św. Mikołaja. Pomożesz nam i przy okazji zarobisz parę złotych!

Zasady działania są proste:

  1. Kliknij w specjalny linkhttps://www.ankietyprobono.pl/user/invite/fromPartnerReference/8156  i zarejestruj się w serwisie (WAŻNE ABY ZAREJETROWAĆ SIĘ PRZEZ POWYŻSZY LINK)
  2. Wypełniaj ankiety, które serwis będzie przesyłać na Twoje konto mailowe.
  3. Za każdą ankietę otrzymasz punkty, które wypłacisz po uzbieraniu równowartości 30 zł.
  4. Wypłatę podzielisz po połowie – 50% na Fundację i 50% dla Ciebie. 

Pytania w ankietach będą dotyczyć różnych tematów – przykładowo, co myślisz o producencie soków owocowych, jak często chodzisz do fastfoodów lub co sądzisz na temat jeżdżenia na gapę. Nie musisz się obawiać, serwis dba o bezpieczeństwo. Twoje opinie będą przedstawione w postaci zbiorczych tabel, a dane osobowe będą odpowiednio chronione.

Możesz się zarejestrować, jeżeli masz ukończone 13 lat. Tylko pamiętaj, jeżeli jesteś niepełnoletni, musisz zapytać o zgodę rodziców lub prawnych opiekunów. Podczas wypłaty środków przedstawiciel Ankiet Pro Bono może poprosić Cię o pokazanie zgody. Więcej w regulaminie serwisu .

Ankiety Pro Bono prowadzi IMAS International Sp. z o.o. z Wrocławia. Firma jest częścią międzynarodowej sieci instytutów badania rynku i opinii społecznej – IMAS International – i zalicza się do kilkunastu największych firm badawczych w Polsce. Od ponad 20 lat prowadzi badania społeczne i marketingowe.

Dochód z akcji jest przekazany na program Stypendia św. Mikołaja
www.stypendia.mikolaj.org.pl

Aby wspierać Fundację Świętego Mikołaja ważne by rejestrować się przez ten link: https://www.ankietyprobono.pl/user/invite/fromPartnerReference/8156

lub w procesie rejestracji wybrać naszą fundację.

W razie jakichkolwiek pytań dzwoń do nas – 22 825 03 90

Wszystkim, którzy się zdecydują serdecznie dziękujemy za pomoc!

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Fundacja Świętego Mikołaja

www.mikolaj.org.pl

+48 22 825 03 90

Ul. Marszałkowska 87 lok. 5

Przekaż środki
Stypendia Św. Mikołaja
Do poprawnego działania portalu konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScriptu. Włącz obsługę JavaScriptu i odśwież stronę.
Trwa ładowanie
Stypendia Św. Mikołaja