Wizyta Pierwszej Damy w "Solidarnej Szkole" w Krościenku n. Dunajcem
Aktualności /
Wizyta Pierwszej Damy w "Solidarnej Szkole" w Krościenku n. Dunajcem
22-02-2016

(fot. Piotr Molecki/ KPRP)

Społeczność LO im. Stefana Żeromskiego w Krościenku n. Dunajcem zaprosiła Pierwszą Damę do szkoły podczas Gali „Solidarna Szkoła”, która odbyła się pod patronatem Agaty Kornhauser-Dudy w Pałacu w Wilanowie w grudniu 2015 r.

Agata Kornhauser-Duda odwiedziła LO im. Stefana Żeromskiego w Krościenku n. Dunajcem, gdzie poprowadziła lekcję języka niemieckiego dla uczniów klasy pierwszej. Po zajęciach lekcyjnych Pierwsza Dama rozmawiała z nauczycielami, a następnie uczestniczyła w spotkaniu z młodzieżą pt. „Matura to nie bzdura”, które poprowadzili krościeńscy licealiści.
 
Uczniowie pytali Małżonkę Prezydenta RP o doświadczenia z okresu nauki w liceum i o wspomnienia związane z przygotowaniami do matury. Agata Kornhauser-Duda opowiadała uczniom o wyborze studiów i zawodzie nauczyciela, a także podzieliła się tym, jak realizuje obowiązki związane z rolą Pierwszej Damy.
 
Fotorelację z wizyty można zobaczyć na stronie Kancelarii Prezydenta

Przekaż środki
Stypendia Św. Mikołaja
Do poprawnego działania portalu konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScriptu. Włącz obsługę JavaScriptu i odśwież stronę.
Trwa ładowanie
Stypendia Św. Mikołaja