Wiosną Stypendia Rosną - pomóżmy dzieciom, które potrzebują wsparcia, by móc się rozwijać!
Aktualności /
Wiosną Stypendia Rosną - pomóżmy dzieciom, które potrzebują wsparcia, by móc się rozwijać!
21-03-2020

Fundacja Świętego Mikołaja nie zawiesza działań w tych trudnych dniach. Dlatego m.in. tak jak w poprzednich latach prowadzimy akcję Wiosną Stypendia Rosną. Akcja potrwa całą wiosnę kalendarzową - od 21 marca do 21 czerwca. W tym czasie Fundacja podwoi każdą złotówkę, którą szkoła zbierze na swoim stypendialnym subkoncie.

Zdajemy sobie sprawę z obciążeń i odpowiedzialności, jaka teraz spoczywa na Państwa barkach. Przesyłamy ukłony i wdzięczność za Państwa wysiłek!

Zachęcamy też do działań, jakie może podjąć szkoła, aby zgromadzić pieniądze na stypendia w czasie pandemii:

  1. Zbiórka pieniędzy na stypendia na Facebooku (Jak użyjemy zdjęć, grafik, cytatów stypendystów i roześlemy szeroko do otoczenia szkoły to na prawdę działa!!!)
  2. Umieszczenie na stronie szkoły informacji o prowadzonej zbiórce na stypendia dla zdolnych uczniów z niezamożnych rodzin oraz o osiągnięciach tegorocznych stypendystów.
  3. Wysyłka maila do rodziców i absolwentów szkoły z prośbą o wsparcie stypendiów nawet niewielką kwotą. Na pewno wśród nich są osoby, którym los dzieci nie jest obojętny!
  4. Wysyłka listu z prośbą o wsparcie do lokalnych przedsiębiorców.
  5. Opracowanie przez uczniów artykułu/ wywiadu/ informacji prasowej o stypendiach w szkole i wysyłka do lokalnych mediów.

Wszelkie informacje na temat akcji “Wiosną Stypendia Rosną” można uzyskać pisząc na stypendia@mikolaj.org.pl  lub telefonicznie pod numer tel. 791 793 021 lub 669 241 424.

Przekaż środki
Stypendia Św. Mikołaja
Do poprawnego działania portalu konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScriptu. Włącz obsługę JavaScriptu i odśwież stronę.
Trwa ładowanie
Stypendia Św. Mikołaja