Warsztaty dla nauczycieli: Przywództwo i zarządzanie w szkole - 25 kwietnia, Warszawa
Aktualności /
Warsztaty dla nauczycieli: Przywództwo i zarządzanie w szkole - 25 kwietnia, Warszawa
10-04-2018

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla dyrektorów i nauczycieli pt. „Przywództwo i zarządzanie programem stypendialnym w szkole”

25 kwietnia 2018 r. (środa)

10:00 – 15:00

Warszawa, ul. Koszykowa 24/7

Szkolenie dedykowane jest dyrektorom, nauczycielom szkolnych placówek oświatowych, którzy chcą poznać nowe narzędzia i metody przydatne w funkcji lidera lub pracy projektowej i zespołowej. 

Szkolenie organizuje Fundacja Świętego Mikołaja, która rozwija ogólnopolski program Stypendia św. Mikołaja z udziałem doświadczonych trenerów.

Warsztat przeznaczony jest dla: 
 - przedstawicieli szkół, którzy chcieliby poznać i przystąpić do programu Stypendia św. Mikołaja 
 - dla koordynatorów (przyszłych i obecnych) programu stypendialnego Fundacji Świętego Mikołaja.

Program szkolenia: 

  • 10:00 – „Na dobry początek” – prezentacja programu Stypendia św. Mikołaja  – Joanna Wojdowska, Fundacja Świętego Mikołaja 
  • 10:15 – „Forum wymiany doświadczeń" – warsztaty z trenerem – Przemysław Rybarczyk Źródła mojego sukcesu  - skąd ludzie czerpią swoje pomysły i jak je realizują przekuwając w sukces w pracy koordynatora
  • Co jest najważniejsze  - o czym nie mogę zapomnieć aby moje projekty odnosiły sukces
  • Giełda pomysłów
  • 13:15 – przerwa kawowa
  • 13:30 – Jak zebrać 1 tys. zł w tydzień?  - Izabela Stawicka, Fundacja Świętego Mikołaja /część o fundraisingu/
  • 15.00 – zakończenie
ZAPISZ SIĘ!  

Dzięki szkoleniom uczestnicy dowiedzą się jak przystąpić i skorzystać z programu Stypendia św. Mikołaja i zyskać dodatkowe środki na wsparcie zdolnych uczniów. Uczestnicy warsztatu dowiedzą się jak komunikują się Ci, którzy inspirują innych. Poznają metodę, dzięki której inspirowanie młodych, aktywnych ludzi stanie się bardziej efektywne i satysfakcjonujące, a także wzmocnią swój osobisty potencjał pedagoga/lidera.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.  Każdy z uczestników otrzyma dyplom poświadczający udział w warsztatach z zakresu przywództwa i umiejętności liderskich.

Stypendia św. Mikołaja: https://stypendia.mikolaj.org.pl/

Przekaż środki
Stypendia Św. Mikołaja
Do poprawnego działania portalu konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScriptu. Włącz obsługę JavaScriptu i odśwież stronę.
Trwa ładowanie
Stypendia Św. Mikołaja