Trzeba mieć pasję!
Aktualności /
Trzeba mieć pasję!
17-05-2016

W ramach akcji Wiosną Stypendia Rosną odwiedziliśmy Szkołę Podstawową nr 4 w Kętrzynie i poznaliśmy tegorocznych stypendystów, którzy pochwalili się swoimi talentami.

Grają na klarnecie i saksofonie, rysują, jeżdżą konno i odnoszą sukcesy w tenisie stołowym, a do tego są bardzo dobrymi uczniami. Tak, mowa o stypendystach Fundacji Świętego Mikołaja z Kętrzyna. Podczas spotkania opowiedzieli nam o swoich pasjach i zaprezentowali talenty.

O swojej pasji opowiedział też gość specjalny - kierowca rajdowy Radek Typa. Zaczynał jako tancerz, potem uczył się gry na perkusji, by wreszcie odkryć swoją największą miłość– jazdę samochodami rajdowymi.

Nasi stypendyści to młodzi i bardzo utalentowani uczniowie, którzy potrzebują naszej pomocy, aby móc dalej się rozwijać. Daj im szansę i wesprzyj program stypendialny Fundacji Świętego Mikołaja. Wybierz szkołę , której chcesz przekazać środki na stypendia lub zachęć swoją szkołę, aby zgłosiła się do naszego programu . Gorąco zachęcamy do współpracy!

Przekaż środki
Stypendia Św. Mikołaja
Do poprawnego działania portalu konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScriptu. Włącz obsługę JavaScriptu i odśwież stronę.
Trwa ładowanie
Stypendia Św. Mikołaja