Święty Mikołaj zapewnia emocje także wiosną - Edyta Jungowska w szkole z programu Stypendia św. Mikołaja
Aktualności /
Święty Mikołaj zapewnia emocje także wiosną - Edyta Jungowska w szkole z programu Stypendia św. Mikołaja
14-04-2015

13 kwietnia na zaproszenie Fundacji Świętego Mikołaja Edyta Jungowska odwiedziła Zespół Szkół nr 80 w Warszawie. Godzinne spotkanie rozpoczęło w szkole akcję „Wiosną stypendia rosną 2015”.

Program Fundacji popieram całym sercem. To coś wspaniałego! Też uważam, że musicie być aktywni, poszukiwać pomysłów na siebie. Trzeba jednak także umieć pomagać i chcieć pomagać. Jestem przekonana, że na końcu wszyscy na tym zyskają: jedni wsparcie, jakiego potrzebują, a inni zadanie, pozwalające im się rozwijać – powiedziała Edyta Jungowska do uczniów, wśród których byli stypendyści Fundacji Świętego Mikołaja.

Około 200 uczniów Zespołu Szkół w skupieniu słuchało nie tylko opowieści aktorki, ale też fragmentu jej audiobooka „Bracia Lwie Serce”, nagradzając Edytę Jungowską gromkimi brawami za wspaniałe słuchowisko i spotkanie. Nie mogło się obyć bez pytań dzieci oraz rozdawania autografów.

Było dużo pozytywnych emocji, uśmiechów i radości. Spotkanie zakończyło się losowaniem fantów przekazanych szkole przez Fundację Świętego Mikołaja. Całkowity dochód z loterii zostanie przekazany na stypendia dla uczniów szkoły w kolejnym roku szkolnym.

Kolejne spotkanie w ramach akcji „Wiosną stypendia rosną 2015” już 24 kwietnia w Klementowicach . Gwiazdą, która odwiedzi szkołę aktywną w naszym programie będzie Artur Andrus.

Przekaż środki
Stypendia Św. Mikołaja
Do poprawnego działania portalu konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScriptu. Włącz obsługę JavaScriptu i odśwież stronę.
Trwa ładowanie
Stypendia Św. Mikołaja