Aktualności /
Specjalnie na Święta - “Stypendium od serca”
04-12-2018

Ruszamy dziś z akcją “Stypendium od serca”! Zachęcamy do prowadzenia razem z uczniami świątecznych kiermaszy, zbiórek, akcji mikołajkowych, jasełek i innych różnych wydarzeń na rzecz Stypendiów św. Mikołaja. Do każdych 500 zł, które wpłynie na subkonto szkoły w czasie trwania akcji, Fundacja Świętego Mikołaja dopłaci drugie 500 zł.

Akcja trwa od 4 do 21 grudnia br.

“Stypendium od serca” ma na celu wzmocnienie zaangażowania szkół zrzeszonych w Programie Stypendia św. Mikołaja w pozyskiwanie środków na fundusz stypendialny dla uzdolnionych uczniów, których sytuacja finansowa uniemożliwia rozwijanie talentów i umiejętności. Wzmacnianie Programu Stypendialnego w okresie przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia jest wyjątkową okazją do budowania rzeczywistej i trwałej solidarności w społecznościach lokalnych. Dzięki zebranym środkom, z całą pewnością, uda się ufundować kolejne stypendia w następnym roku szkolnym. Zachęcamy gorąco do działania! 

W ramach akcji “Stypendium od serca” wliczają się wszystkie środki, które wpłyną na subkonto szkoły w czasie trwania akcji, a więc zarówno te ze zbiórek do puszek w szkole i poza nią, jak i  darowizny wpłacane przez osoby prywatne oraz firmy na subkonto szkoły.

Chcemy również zaznaczyć, że wg regulaminu:

  • Zasady dotyczące szczególnego okresu mają zastosowanie tylko dla szkół, które w tym czasie mają wpłaty na swoim Subkoncie w wysokości min. 500 zł.
  • Dopłaty zostaną przekazane na Subkonto Szkoły do 27 września 2019 r.

Wszelkie informacje na temat akcji “Stypendium od serca” można uzyskać pisząc na stypendia@mikolaj.org.pl  lub telefonicznie pod numer tel. 791 793 021 lub 669 241 424.

Przekaż środki
Stypendia Św. Mikołaja
Do poprawnego działania portalu konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScriptu. Włącz obsługę JavaScriptu i odśwież stronę.
Trwa ładowanie
Stypendia Św. Mikołaja