Solidarna Szkoła 2019 - zestawienie cząstkowe
Aktualności /
Solidarna Szkoła 2019 - zestawienie cząstkowe
03-04-2019

Niektóre szkoły do rozpoczęcia pozyskiwania funduszy na stypendia motywuje inspiracja, dobra praktyka innej szkoły, gotowe pomysły do wdrożenia, innych motywuje  rywalizacja.

Dziś mamy dla Państwa informację właśnie o rywalizacji. Ale takiej zdrowej, dobrej i z jasnym celem, a więc prosto od św. Mikołaja.

Zapraszamy do udziału w konkursie Solidarna Szkoła 2019

* Celem konkursu jest uhonorowanie szkół, które zbiorą najwięcej środków na rzecz stypendiów dla uczniów w swojej placówce w programie Stypendia św. Mikołaja.

* Zwycięska szkoła z końcowych list rankingowych w każdej kategorii, która uzbiera co najmniej 3500 zł, otrzyma tytuł Laureata „Solidarnej Szkoły 2019” oraz atrakcyjną nagrodę o wartości co najmniej 1500 zł.

RANKING CZĄSTKOWY - 1 KWIETNIA 2019

Poniżej najbardziej aktualny ranking cząstkowy zbierany w ramach konkursu Solidarna Szkoła 2019. Proszę pamiętać, że sytuacja jest dynamiczna i wciąż może się zmienić.

Może to właśnie Państwa szkoła będzie liderem i stanie w tym roku na podium?

* w konkursie liczą się wszystkie wpłaty zgromadzone na stypendialnym subkoncie szkoły do 19 września 2019 r.

* do 10 czerwca 2019 r. fundacja podwoi wszystkie środki na stypendia zebrane przez szkoły, o ile szkoła zbierze w tym czasie min. 500 zł.

Zachęcamy do kreatywnego działania na rzecz utalentowanych uczniów z rodzin o niewysokich dochodach.

Prawdziwą kulturę solidarności można zbudować tylko w szkole!

Kategoria 1: szkoły podstawowe i gimnazja w miejscowościach poniżej 20 tys. mieszk.

Lp Szkoła Zebrana kwota
1 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki Narciarska Szkoła Sportowa w Ustrzykach Dolnych 9400,17
2 Zespół Placówek Oświatowych w Stadnickiej Woli 5767,66
3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Purdzie 2752
4 Zespół Szkół im. ks. prałata płk. Tadeusza Dłubacza w Birczy 1061,96
5 Szkoła Podstawowa w Kruszewcu 1020
6 Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Rudach 1000
7 Publiczna Szkoła Podstawowa w Smerdynie 700
8 Szkoła Podstawowa nr 2 im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Olsztynku 644
9 Publiczne Gimnazjum Powiatowe w Radziejowie 600
10 Szkoła Podstawowa w Warszkowie 500
11 Gimnazjum w Zespole Szkolno - Gimnazjalnym w Woli Krzysztoporskiej 320
12 Niepubliczne Gimnazjum w Dębnie 132,77

 

Kategoria 2: szkoły ponadgimnazjalne w miejscowościach poniżej 20 tys. mieszk.

Lp Szkoła Zebrana kwota
1 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Gostyninie 6000
2 Zespół Placówek Oświatowych w Baniach Mazurskich 3850
3 Zespół Szkół im. gen. J. Kustronia w Lubaczowie 2500,98
4 Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka J. Piłsudskiego w Słupcy 1529
5 Zespół Szkół w Krasnobrodzie 1511
6 Liceum Ogólnokształcące w Lipnie 1500,5
7 Zespół Szkół Sióstr Urszulanek SJK w Pniewach 1500
8 II Liceum Ogólnokształcące w Końskich 1500
9 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu 1250
10 Zespół Szkół Leśnych w Rucianem-Nidzie 1170
11 I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki we Włodawie 1074
12 Zespół Szkół Gminnych w Łapczycy 1000
13 Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Agrobiznesu w Klementowicach 503,5
14 Zespół Szkół im. Marii Grodzickiej w Lubrańcu Marysinie 500
15 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Lublińcu 500
16 Zespół Szkół im. Oddziału Partyzanckiego AK "Jędrusie" w Połańcu 400
17 Technikum w Zespole Szkół w Wojewodzinie 325,05

Kategoria 3: szkoły podstawowe i gimnazja w miastach powyżej 20 tys. mieszk.

Lp Szkoła Zebrana kwota
1 Szkoła Podstawowa nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego w Warszawie 4668,04
2 Gimnazjum Publiczne nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej 4258,22
3 Szkoła Podstawowa nr 4 w Ostrowi Mazowieckiej 4200
4 Szkoła Podstawowa nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej 2500
5 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Danuty Siedzikówny "Inki" w Ełku 2240,44
6 Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów w Chrzanowie 2153,23
7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. J. Korczaka w Ostrowi Mazowieckiej 1055,2
8 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Krakowie 663,2
9 Szkoła Podstawowa nr 23 we Wrocławiu 500
10 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Ostrowi Mazowieckiej 442

Kategoria 4: szkoły ponadgimnazjalne w miastach powyżej 20 tys. mieszk.

Lp Szkoła Zebrana kwota
1 II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sanoku 6000
2 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Jana Pawła II w Warszawie 2087,68
3 Zespół Szkół Geodezyjno-Technicznych w Łodzi 1540
4 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Elblągu 1521
5 I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Koninie 1400
6 Zespół Szkół nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiego w Ostrowi Mazowieckiej 1100
7 I Liceum Ogólnokształcące im. Króla W. Jagiełły w Dębicy 1055
8 III Liceum Ogólnokształcące w Ostrowie Wielkopolskim 910
9 II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego w Warszawie 850
10 Zespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łomży 730
11 II Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie 725
12 I Liceum Ogólnokształcące im. ks. A.J. Czartoryskiego w Puławach 670
13 II liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli 500
14 I Liceum Ogólnokształcące w Opocznie 500
15 XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. St. Kostki w Lublinie 350
Przekaż środki
Stypendia Św. Mikołaja
Do poprawnego działania portalu konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScriptu. Włącz obsługę JavaScriptu i odśwież stronę.
Trwa ładowanie
Stypendia Św. Mikołaja