Poznajcie uczestników Akademii i obejrzyjcie film ze Szkoły Letniej.
Aktualności /
Poznajcie uczestników Akademii i obejrzyjcie film ze Szkoły Letniej.
25-09-2015

 

24 września 2015, Warszawa

Drodzy Państwo!

Z wielką radością i dumą prezentuję kolejny etap najnowszego projektu – Akademii Liderów Fundacji Świętego Mikołaja. Jestem  pod wrażeniem potencjału młodych ludzi, których wyłoniliśmy w rekrutacji do Akademii. Wyróżniają się ponadprzeciętną energią, zaangażowaniem, głowami pełnymi pomysłów i sercami otwartymi na innych. Takich ludzi nam trzeba jak najwięcej. Musimy o nich dbać, pomagać jak tylko się da, aby  ten  żar i zapał nie zgasły. To nasz obowiązek jako dorosłych, odpowiedzialnych obywateli.

Grupa biorąca udział w I edycji Akademii to ludzie, którzy będą w przyszłości wpływać na losy kraju i lokalnych społeczności. Jesteśmy przekonani, że ich wyjątkowe cechy charakteru przyczynią się do pomnażania dobra wokół nich, a im pozwolą osiągnąć wymarzone cele.

Poznajcie uczestników Akademii i obejrzyjcie film ze Szkoły Letniej , gdzie Liderzy pod okiem profesjonalnych tutorów zdobywali nowe umiejętności z zakresu zarządzania projektami, komunikacji i fundraisingu oraz mogli nawzajem się inspirować.

Na naszych oczach powstała grupa prawdziwych liderów, którzy chcą zmieniać świat. Pomóżmy im to zrobić !  Jeśli podoba Wam się Akademia Liderów Fundacji Świętego Mikołaja i chcielibyście przyczynić się do kształtowania nowych elit dla Polski, możecie wpłacić dowolną kwotę na konto Fundacji: Volkswagen Bank Polska S.A. 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001.  Wspólnie zrealizujemy wielkie i małe dzieła ważne w regionach!  

Z poważaniem,  

Dariusz Karłowicz     

Prezes Zarządu  Fundacji Świętego Mikołaja    

Przekaż środki
Stypendia Św. Mikołaja
Do poprawnego działania portalu konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScriptu. Włącz obsługę JavaScriptu i odśwież stronę.
Trwa ładowanie
Stypendia Św. Mikołaja