https://www.facebook.com/donate/178774469910084/2965918626776661/
Aktualności /
Oni już to zrobili!
23-04-2020

II Liceum Ogólnokształcące w Końskich właśnie założyło internetową zbiórkę na przyszłoroczne stypendia dla swoich uczniów. Jest to pierwsza szkolna internetowa zbiórka na stypendia w tym roku! Gratulujemy szybkiego działania i elastycznego podejścia do organizacji zbiórki w nowych okolicznościach!

Wszystkich Państwa zachęcamy do organizacji internetowych zbiórek. Okoliczności się zmieniają, ale cel pozostaje ten sam: umożliwienie zdolnym i zaangażowanym uczniom rozwoju ich talentów i pasji. Prawdopodobnie ze względu na wywołany przez pandemię kryzys potrzebujących uczniów będzie jeszcze więcej niż dotychczas. Dlatego tym bardziej pozyskiwanie środków na stypendia online ma ogromne znaczenie!

Jak zorganizować zbiórkę na Facebooku? To bardzo proste!

1.Kliknij Zbiórki pieniędzy  w menu w lewej części Aktualności.

2.Kliknij Wybierz organizację non-profit  i wybierz Fundację Świętego Mikołaja.

3.Wybierz zdjęcie w tle i opisz swoją zbiórkę – napisz, że zbiórka organizowana jest na stypendia dla uczniów w Twojej szkole.

4.Kliknij Utwórz .

5.Pamiętaj aby co kilka dni udostępniać informacje o zbiórce i jej postępach. Pisać osobiste słowa prośby o wsparcie zbiórki i dziękować  darczyńcom. Tylko stały kontakt jest gwarantem powodzenia zbiórki!

Pieniądze z Facebooka przyjdą na główne konto Fundacji Świętego Mikołaja z miesięcznym opóźnieniem. Pieniądze prześlemy na szkolne subkonto z datą, która mieści się w terminie akcji Wiosną Stypendia Rosną (do 21 czerwca) co oznacza, że zostaną podwojone przez Fundację. 

Aby pieniądze sprawnie dotarły na subkonto szkoły, prosimy:

1.Poinformować nas, że prowadzą Państwo zbiórkę na Facebooku

2.W nazwie zbiórki wpisać dokładny cel zbiórki np. Stypendium dla ucznia Szkoły Podstawowej w Purdzie.

3.Kiedy zbiórka się zakończy, wysłać do nas (stypendia@mikolaj.org.pl ) zrzut ekranu ze zbiórki z ostateczną kwotą, która została zebrana.

O zbiórkach na Facebooku i innych możliwościach działania online pisaliśmy w ostatnim mailu zatytułowanym "Zbiórki online - Wiosną Stypendia Rosną". Jeśli do kogoś z Państwa wiadomość nie doszła, prosimy o kontakt, abyśmy mogli wysłać ją ponownie:

stypendia@mikolaj.org.pl  

tel. 669 241 424

Przekaż środki
Stypendia Św. Mikołaja
Do poprawnego działania portalu konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScriptu. Włącz obsługę JavaScriptu i odśwież stronę.
Trwa ładowanie
Stypendia Św. Mikołaja