Nowy rekord programu stypendialnego!
Aktualności /
Nowy rekord programu stypendialnego!
06-07-2017

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że padł kolejny stypendialny rekord! Tegoroczną edycję akcji „Wiosną stypendia rosną” zakończyliśmy z wynikiem  71 021,89 zł.  To środki pozyskane przez szkoły w okresie od 21 marca do 30 czerwca. Dzięki Państwa zaangażowaniu, zapałowi wolontariuszy i wsparciu dobrych ludzi, na fundusz stypendialny trafiło 3 razy więcej pieniędzy  niż rok temu. To nie koniec dobrych wiadomości! Dzięki pomocy Trzeciego Programu Polskiego Radia i przekazaniu fundacji środków z świątecznej akcji charytatywnej cała zebrana kwota zostanie podwojona, a wraz z nią na przyszłoroczne stypendia ma szansę dwa razy więcej utalentowanych uczniów. Finalnie kwota z akcji „Wiosną stypendia rosną”, która trafi do stypendystów wyniesie ponad 142 tys. zł!

To wspaniały wynik, który daje powody do radości! Dlatego na szczególne wyróżnienie zasługują szkoły, które wykazały się największą aktywnością:

II Liceum Ogólnokształcące w Końskich - 7558,51

Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Birczy - 5257,13

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Krakowie - 4597,1

Serdecznie gratulujemy i oczywiście bardzo dziękujemy wszystkim szkołom, które tak chętnie włączyły się w wiosenną akcję zbiórkową. Z przyjemnością podziwialiśmy relacje z jarmarków, festynów i kwest organizowanych wspólnie z uczniami.

W tym roku elementem akcji były również szkolenia dla koordynatorów, podczas których mieliśmy przyjemność spotkać się z Państwem. W sumie w warsztatach w Kielcach i Olsztynie udział wzięło ponad 50 obecnych i przyszłych koordynatorów programu stypendialnego. Liczymy, że po wakacjach ponownie spotkamy się na warsztatach, które zainspirują Państwa do dalszego działania.

Raz jeszcze serdecznie gratulujemy i dziękujemy w imieniu swoim i wszystkich stypendystów. A już od września ruszamy z nową porcją energii i nowymi pomysłami.

Z życzeniami udanych wakacji!

Przekaż środki
Stypendia Św. Mikołaja
Do poprawnego działania portalu konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScriptu. Włącz obsługę JavaScriptu i odśwież stronę.
Trwa ładowanie
Stypendia Św. Mikołaja