Aktualności /
Końcowy ranking konkursu "Solidarna Szkoła"
15-11-2014

Zapraszamy do zapoznania się z końcowym zestawieniem środków zebranych przez szkoły. Gratulujemy pierwszym szkołom z list rankingowych w każdej z kategorii!

Zwycięskie szkoły zostaną nagrodzone. O szczegółach poinformujemy Państwa już wkrótce.

  Kategoria nr 1: szkoły podstawowe i gimnazjalne w miejscowościach poniżej 20 tys. mieszkańców
     
  Nazwa szkoły Zebrana kwota (PLN)
1 Gimnazjum nr 2 w Zespole Szkół Publicznych nr 2 w Ustrzykach Dolnych 4121,15
2 Szkoła Podstawowa w Perłach 3 841,60
3 Szkoła Podstawowa nr 2 w Zespole Szkół Publicznych nr 2 w Ustrzykach Dolnych 3590
4 Publiczne Gimnazjum nr 1 w Birczy 2957,93
5 Szkoła Podstawowa im. Wł. Sikorskiego w Wierzawicach 2524,53
6 Gimnazjum Publiczne w Dywitach 1809,42
7 Szkoła Podstawowa w Płużnicy 1350
8 Szkoła Podstawowa im. Ludmiły Marjańskiej w Młodowicach 1144,1
9 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Kudowie-Zdroju 1084,21
10 Gimnazjum w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Rudach 863
11 Gimnazjum w Zespole Szkolno - Gimnazjalnym w Woli Krzysztoporskiej 755,8
12 Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Rudach 515,9
13 Gimnazjum w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Krasnobrodzie 500
14 Szkoła Podstawowa w Warszkowie 500
15 Szkoła Podstawowa w Radzewie 450
16 Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Stradunach 442,6
17 Szkoła Podstawowa w Hucisku 397
18 Publiczne Gimnazjum w Karsku 271,6
19 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Joninach 267
20 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Stradunach 263,3
21 Szkoła Podstawowa w Jazgarzewie 200
22 Publiczne Gimnazjum Powiatowe w Radziejowie 200
23 Szkoła Podstawowa im. Gazety Olsztyńskiej w Dywitach 193,8
24 Gimnazjum w Jazgarzewie 143,88
25 Szkoła Podstawowa nr 4 w Radlinie 130,1
26 Gimnazjum Nr 1 w Przeworsku  45,4
     
  Kategoria nr 2: szkoły ponadgimnazjalne w miejscowościach poniżej 20 tys. mieszkańców
     
  Nazwa szkoły Zebrana kwota (PLN)
1 II Liceum Ogólnokształcace w Końskich 5316,21
2 Liceum Ogólnokształcące w Lipnie 3007
3 I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki we Włodawie 2882,97
4 Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Krościenku n. Dunajcem 1921
5 Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół w Połańcu 1330
6 Zespół Szkół w Szczuczynie 1255,46
7 Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Krasnobrodzie 855,79
8 Technikum w Zespole Szkół nr 2 w Milejowie 395,9
9 I Liceum Ogólnokształcące im. H.Sienkiewicza w Łańcucie 219,88
10 Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2 w Milejowie 150
11 Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Wysockiego w Warce 88,5
12 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu 50,8
13 Liceum Ogólnokształcące im. I Armii Wojska Polskiego w ZSP w Drawsku Pomorskim  27,6
     
  Kategoria nr 3: szkoły podstawowe i gimnazjalne w miastach powyżej 20 tys. mieszkańców
     
  Nazwa szkoły Zebrana kwota (PLN)
1 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Krakowie 5526,69
2 Zespoł Szkół nr 80 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie 4702,25
3 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Kętrzynie 4418,5
4 Gimnazjum Nr 9 w Gdańsku 752,37
5 II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego w Warszawie 700
6 Gimnazjum nr 2 w Zabrzu 627
7 Lubelskie Centrum Edukacji Zawodowej im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 581,35
8 Zespół Szkół nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie 553,82
9 Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Zgorzelcu 500,09
10 Szkoła Podstawowa nr 39 w Łodzi 364
11 Publiczne Gimnazjum nr 68 w Łodzi 364
12 Gimnazjum nr 1 w Tarnobrzegu 293,8
13 Szkoła Podstawowa nr 3 im. W. Broniewskiego w Bytomiu 235,3
14 Gimnazjum nr 9 w Bytomiu 196,5
15 Gimnazjum im. św. St. Kostki w Lublinie 129,6
     
  Kategoria nr 4: szkoły ponadgimnazjalne w miastach powyżej 20 tys. mieszkańców
     
  Nazwa szkoły Zebrana kwota (PLN)
1 II Liceum Ogólnokształcace im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sanoku 5200
2 I Liceum im.Tadeusza Kościuszki w Koninie 1600
3 II liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli 1589,6
4 II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego w Warszawie 900
5 III Liceum Ogólnokształcące w Ostrowie Wielkopolskim 853,8
6 Lubelskie Centrum Edukacji Zawodowej im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 581,35
7 Technikum Ekonomiczne w Elblągu 561,1
8 Zespół Szkół Elektronicznych w Radomiu 527,5
9 Technikum  nr 23 dla Młodzieży Niewidomej i Słabo Widzącej w Łodzi 364
10 XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. St. Kostki w Lublinie  212,4
11 I Liceum Ogólnokształcące im. ks. A.J. Czartoryskiego w Puławach 160
12 I Liceum Ogólnokształcące im. Króla W. Jagiełły w Dębicy 100
13 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu 24
14 II Liceum Ogólnokształcące im. A. F. Modrzewskiego w Rybniku 23,9
Przekaż środki
Stypendia Św. Mikołaja
Do poprawnego działania portalu konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScriptu. Włącz obsługę JavaScriptu i odśwież stronę.
Trwa ładowanie
Stypendia Św. Mikołaja