Już niedługo premiera filmu ?Solidarni? !
Aktualności /
Już niedługo premiera filmu ?Solidarni? !
08-08-2010

W minioną sobotę odbyły się zdjęcia do filmu reklamującego nasz program. Film pomoże nam zachęcić absolwentów do wsparcia programu i solidarności z uczniami swoich dawnych szkół. Aktorzy i ekipa filmowa pracowali z wielkim zaangażowaniem, chociaż upał nie sprzyjał kolejnym dublom.

Wszyscy pomagali nam charytatywnie, bez wynagrodzenia, a sprzęt został wypożyczony bez opłaty lub z bardzo dużym rabatem!

Już niebawem zapraszamy na premierę!

Serdecznie dziękujemy, za to że byli z nami Solidarni:

Aktorom: Julii, Karolinie, Mariannie, Zosi, Andrzejowi, Frankowi, Jasiowi, Kubie i Kubie, Michałowi, Stefkowi, Tymkowi i ich wspaniałym rodzicom!

Reżyserowi Wojtkowi Wietesce, operatorom Julianowi Kernbachowi i Wojtkowi Rytlowi, asystentowi kamery Bogdanowi Dąbrowskiemu, reżyserowi dźwięku Krzyśkowi Salawie, oświetlaczom Łukaszowi, Czarkowi i Romkowi oraz pani dyrektor Jolancie Lulkowskiej za bezpłatne użyczenie wnętrz gimnazjum nr 43 w Warszawie, firmom Panavision, Luksfilm, Fuji, Studiu Design, Agencji Produkcji Telewizyjnej TVP i Laboratorium Sp. zo.o. za udostępnienie sprzętu.

Przekaż środki
Stypendia Św. Mikołaja
Do poprawnego działania portalu konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScriptu. Włącz obsługę JavaScriptu i odśwież stronę.
Trwa ładowanie
Stypendia Św. Mikołaja