Artyści poszukiwani!
Aktualności /
Artyści poszukiwani!
02-10-2015

Konkurs plastyczny dla byłych i obecnych stypendystów Fundacji Świętego Mikołaja rozpoczęty!

Zapraszamy do udziału w kolejnej wielkiej przygodzie wszystkich stypendystów Fundacji Świętego Mikołaja! Tym razem nie szukamy talentów muzycznych, ale talentów plastycznych. Wystarczy narysować, namalować, wykleić lub wykonać dowolną techniką pracę plastyczną w formacie A4 z motywem bożonarodzeniowym. Najlepsze prace mają szansę trafić do druku jako kartki na Boże Narodzenie!

Prace prosimy przesyłać pocztą tradycyjną na adres Fundacji (ul. Marszałkowska 87 lok. 5, 00-683, Warszawa) lub jako zdjęcie (rozdzielczość nie mniejsza niż 300 dpi) na maila: mikolaj@mikolaj.org.pl  z dopiskiem „konkurs plastyczny” wraz z danymi osobowymi imię, nazwisko, numer telefonu lub adres mailowy. Do wysyłki należy też dołączyć skan lub oryginał podpisanego oświadczenia:

Termin nadsyłania prac mija w dniu 15 października br.

Wyniki konkursu zostaną podane na stronach internetowych fundacji www.mikolaj.org.pl   i stronie programu stypendialnego www.stypendia.mikolaj.org.pl oraz na Facebooka Fundacji i programów fundacyjnych.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem: ula.sadowska@mikolaj.org.pl , 022 825-03-90

Przekaż środki
Stypendia Św. Mikołaja
Do poprawnego działania portalu konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScriptu. Włącz obsługę JavaScriptu i odśwież stronę.
Trwa ładowanie
Stypendia Św. Mikołaja